Moderátorka Jasmina Alagič nie je len šťastnou manželkou rapera Rytmusa a hrdou maminou synčeka Sanela, ale tiež hviezdou módnej televízie, kde si zjavne osvojila množstvo štýlových vychytávok. Počas nevinnej zábavky v záhrade sa tak veselo odfotila s bábätkom, navlečeným do výrazne prepychového outfitu.

31-ročná televízna ikona sa na každej spoločenskej akcii prezentuje ako dokonale upravená a štýlová kočka, nezabúdajúca na luxusné kúsky, aké v jej šatníku rozhodne chýbať nesmú. Avšak zdá sa, že k prepychu je už odmala vedený i pokračovateľ rodu Vrbovských, keďže sa vo veku jedného roka hrdí oblečením, o akom sa iným detičkám ani nesníva.

jasmina alagič kočik

Jasmina s Rytmusom by pre svoj najcennejší poklad obetovali čokoľvek – pár desiatok či dokonca stovák eur na vychytené módne kúsky sú preto to najmenej, čo pre batoľa môžu s láskou urobiť. Sanel si teda užíva nielen maximum pozornosti, ale taktiež blahobyt stelesnený aj prostredníctvom oblečenia.

Na nedávnej snímke bol raperov milovaný potomok zachytený v čiernom tričku a štýlových farebných teplákoch prestížnej značky Versace. Cena detských modelov tohto druhu sa pritom pohybuje v trojciferných číslach – len za chlapčekove tepláky mohli prominentní rodičia zaplatiť takmer 200 eur!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic