Znie to priam neuveriteľne, no od príchodu momentálne asi najznámejšieho bábätka v slovenskom šoubiznise uplynul už takmer mesiac. Od tohto dôležitého dňa sa profily obidvoch slávnych rodičov Patrika “Rytmusa” Vrbovského a Jasminy Alagič Vrbovskej naplnili obrovskou láskou k malému Sanelovi. Najnovší príspevok novopečenej maminy však môže mnohé ženy poriadne prekvapiť.

Chlapček s cudzokrajným menom Sanel pribudol do rodinky šťastných manželov Vrbovských koncom júla. Ani jeden z dvojice sa netají tým, že narodenie dieťatka pre nich predstavuje významný životný zlom a ich vzájomná láska v trojici rastie šialeným tempom.

Rytmus Jasmina Sanel

Už počas obdobia radostného očakávania krásna moderátorka neraz priznala, že sa cíti trošku inak, než u tehuliek býva zvykom. Jasminu netrápili nevoľnosti, prehnané chute či vyčerpanosť, a tak sa až do posledných chvíľ pred “cisárskym” venovala práci a temperamentnú energiu chrlila na všetky strany.

Aj po príchode novorodeniatka sa zdá, že manželka drsného rapera to všetko vníma akosi inak ako drvivá väčšina žien. Alagič totiž otvorene priznala, že nového člena rodiny nevníma ako zmysel života či dôvod na to, aby sa veci radikálne zmenili k lepšiemu.

Jasmina Alagič Sanel

,,Tešila som sa veľmi, že budeme mať bábo, v dnešnej dobe, kedy mám pocit, že to už naozaj nie je také jednoduché, cítila som obrovskú vďaku. Nemala som však pocit, že môj život konečne dostane zmysel, pretože sa priznám, že častokrát, keď som tehotné ženy počula hovoriť túto vetu, nerozumela som tomu. Veď môj život má zmysel, odkedy sa poznám,”  plavovláska objasňuje svoj prístup, aký sa u prvorodičiek často nevidí.

,,Nerobila som si dieťa, pretože som “potrebovala” niekoho, kto ma urobí šťastnou. Túžila som po dieťati s mojím mužom, aby sa k tomu dokonalému životu k nám mohol pridať niekto tretí. Aby som mu mohla ukázať šťastie ja, pretože (klopem si) ho mám na rozdávanie!” vysvetlila s radosťou, pričom nezabudla obidvom najdôležitejším chlapcom svojho života venovať láskyplné vyznania.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič syn

Jasmina Alagič instagram

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_alagic