Televízny moderátor Viktor Vincze má na sociálnych sieťach veľkú základňu fanúšikov, s ktorými aktívne komunikuje prostredníctvom Q/A. Sledovateľov tohto mladíka zaujímajú nielen detaily súkromného a pracovného života ekologicky založeného influencera, ale i jeho pohľad na rôzne témy. Tentoraz sa v jeho instastories rozoberal názor na LGBT komunitu. 

Keď sa na Instagrame objavila otázka ohľadom homose*uality a transrodových ľudí, Viktor zareagoval prekvapivo. Hoci anonym od neho žiadal názor na spomenutú skupinu osôb, novinár sa rozhodol prehovoriť k tým, ktorí musia neustále riešiť druhých.

,,Nerozumiem konceptu potreby mať názor na niečiu se*ualitu. Nemám názor na gejov, rovnako ako nemám názor na heterose*uálov,” uvádza známa tvár TV Markíza. Tá sa snaží upozorniť na to, že okolie nemôže súdiť na základe orientácie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Môj názor na ľudí vychádza z toho, ako sa správajú, nie z toho, ktoré pohlavie sa im páči. A všeobecne platí, ako hovorieva Adelka, čím viac názorov na ostatných ľudí potrebujeme mať, tým menej sme vysporiadaní so sebou,” dodal k téme manžel obľúbenej moderátorky.

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze