Pred nami sú už posledné časti tretej série aktuálne najobľúbenejšieho projektu TV Markíza, pri ktorých diváci Oteckov netrpezlivo čakajú, čo sa stane s postavou Tomáša a jeho dcéry Julky. Poberú sa z deja rovnako ako učiteľka Linda, a teda herečka Mary Bartalos?

Tretia séria Oteckov sa pomaly blíži do svojho konca, avšak podľa aktuálneho diania to vyzerá tak, že by sme sa už v tej ďalšej s postavou veterinára Tomáša a Julky stretávať nemali. Scenáristi totiž obľúbenú dvojicu odpratávajú do Košíc za ich milovanou Lindou.

Marek Fasiang

Do domu Oravcovcov sa už dokonca nasťahovala nová rodina bláznivých Pukyovcov, čo divákov utvrdilo v tom, že úlohy Mareka Fašianga a rozkošnej Laury Gavaldovej v seriáli nadobro skončili. Táto skutočnosť tak v radoch fanúšikov vyvoláva doslova pobúrenie, o čom sme sa presvedčili aj na našom Facebooku, kde ste z odchodu Tomáša a Julky neskrývali sklamanie. Avšak máme pre vás dobrú správu – okolnosti sa zrejme nakoniec vyvinú úplne inak!

V týchto dňoch prebieha natáčania štvrtej série, pričom herci Filip Tůma (Vlado Bielik) a jeho seriálový syn Oliver Oswald (Lukáš Bielik) ponúkli na svojich profiloch malé ochutnávky. A čuduj sa svet – nechýbajú v nich ani spomínané stálice Marek Fašiang a Laura Gavaldová, čo značí, že sa ich odchod z Oteckov rozhodne nekoná!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/filip_tumaa, oswaldphotoss, Streamable | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube