32-ročná Summers VonHesse z Nevady je milujúca matka dvoch detí a zároveň vášnivá jazdkyňa na koňoch. Odkedy sa však vydala, nemohla si nájsť prácu a tak sa po ôsmich rokoch “ničnerobenia” rozhodla, že prispeje do rodinného rozpočtu. Ako inak, dopomohla jej k tomu sociálna sieť Instagram, vďaka ktorej dnes Američanka zarába 5-tisíc dolárov mesačne!

Američanka menom Summers VonHesse bola donedávna klasickou “žienkou domácou”, ktorá celé dni pobehovala okolo detí a kedže bola nezamestnaná, venovala sa koňom. Všetko sa zmenilo v momente, keď sa Summers rozhodla na Instagrame hrdo ukázať svoje telo plné nedokonalostí, akými sú jazvy, strie či celulitída. Dvojnásobná mamička zverejnila odvážnu fotografiu v spodnom prádle, ktorá okamžite získala viac ako 7-tisíc lajkov a stovky pozitívnych komentárov.

Summers, ktorá dlhé roky bojovala s vlastnými nedokonalosťami, chcela fotografiou vyjadriť svoj nesúhlas s umelým ideálom krásy a podporiť tak ostatné ženy: ,,Skutočné ženy nemajú dokonalú pleť, majú strie a je to v pohode, pretože je to krásne. Som sebaistá a chcem, aby to tak cítili aj ostatné ženy. Každý má inú genetiku, nemôžeme byť všetky štíhle.”

Akt spolupatričnosti sa však veľmi rýchlo zmenil na výnosný biznis. Summers, ktorá na Instagrame vystupuje pod prezývkou #socalsummers, sa vďaka kontroverzným záberom stala hotovou senzáciou, ktorú dnes sleduje viac ako 110-tisíc ľudí. Vyšpekulovaná Američanka si uvedomila, že niektorí by zrejme radi videli viac, a tak svoje fotky začala zverejňovať na stránke s plateným obsahom. Ak by ste teda chceli mamičku vidieť úplne nahú či v spodnom prádle, musíte zaplatiť od 5 do 50 dolárov. Čím viac zaplatíte, tým viac uvidíte. A čo na to manžel vojak? Sám stojí za objektívom a na svoju krásnu ženu je patrične pyšný: ,,Manžel vie, akí sú chlapi. Občas sa spoločne zabávame na úchylných komentároch, ktoré nájdeme pod mojimi fotkami.”

Summers, ktorej najväčším snom je jedného dňa vybudovať záchranku pre kone, má vo výchove detí jasno: ,,Ľudské telo je krásna vec, nie je sa za čo hanbiť. Chcem, aby to moje deti cítili rovnako a ak sa jedného dňa vydajú rovnakou cestou ako ja, nebudem im brániť.”

Poriadne odvážne fotografie dvojnásobnej mamičky nájdete >>>TU<<< a >>>TU<<<.

Zdroj: Yahoo.com Foto: Yahoo, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)