Finále šou The Voice Česko Slovensko sa odvysiela na našich televíznych obrazovkách už o malú chvíľu, pričom neodmysliteľnou súčasťou natáčania je aj líderka Kaliho tímu Zuzana Strasz Plačková. Tá však len krátko pred odchodom do Prahy náhle skolabovala!

Zuzana Strausz Plačková sa mala zúčastniť natáčania veľkého finálového večera súťaže The Voice, kde pripravuje súťažiacich na marketing sociálnych sietí. V deň natáčania sa však kontroverzná playmate necítila dobre, o čom informovala svojich fanúšikov už v poobedňajších hodinách.

Dôvodom Zuzaninho horšieho stavu mal byť práve dlhý let počas jej návratu z dovolenky na Bali. „Presne som vedela, že tá klíma v lietadle ma totálne dod**e, a tak sa aj stalo,” sťažovala sa spočiatku. Po pár hodinách však musela vyhľadať i odbornú pomoc, aby sa daného prenosu vôbec zúčastnila.

Skončila v nemocnici

Každý sa pripravuje na finále The Voice po svojom,” znejú Plačkovej slová na záberoch, kde ju môžeme vidieť napojenú na infúziách v bratislavskej nemocnici. Po dvoch hodinách však zverejnila aj krátke video z jej cesty do Prahy, a tak sa zdá, že nakoniec veľké finále ako-tak zvládne.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Queen.Plackova