Hollywoodska herečka Gwyneth Paltrow (46) povedala túto sobotu svoje áno snúbencovi Bradovi Falchukovi (producent televízneho seriálu Glee), pričom zasnúbenie avizovali už v januári tohto roka so slovami, že sa cítia „neuveriteľne šťastní“. Na túto udalosť sa poriadne pripravovali aj všetky médiá, ktoré čakali na akúkoľvek svadobnú pikošku. 

Herečka zverejnila na sociálnej sieti svoj prvý post zo svadby už v nedeľu. Išlo o jednoduchú fotku dvoch rúk s obrúčkami, kde pravdepodobne jedna patrí Gwyneth a druhá Falchukovi. Čo je ale zaujímavé, prstienky sú úplne jednoduché, tenké a bez akýchkoľvek kameňov. Paltrow neskôr zdieľala aj ďalšiu snímku seba a manžela, ktorá sa dokonca objavila na obálke časopisu GOOP s nadpisom „In Deep“.

gwyneth paltrow

Predpokladá sa, že sa pár zosobášil v Hamptons v USA za prítomnosti ďalších významných celebrít, ako je napríklad Roberta Downeyho Jr, režisér Steven Spielberg alebo herečka Cameron Diaz. Nemenovaný zdroj sa vyjadril, že z veľkej svadby boli nadšené aj herečkine deti a jej bývalý manžel, frontman skupiny Coldplay Chris Martin, s ktorým sa Gwyneth rozviedla pred štyrmi rokmi. Ich spoločné deti Apple a Mosesa vraj Brada milujú a tešia sa z neho spolu s mamou.

Gratulujeme a Gwyneth prajeme, nech jej nový vzťah vydrží už navždy!

gwyneth paltrow

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram