Tak a je to oficiálne! Na povrch vyplávala šokujúca informácia o rozpade vzťahu jednej z najznámejších tvárí televíznej reality šou Farma. O ťažkom rozchode prehovorila samotná účastníčka hry o 75 tisíc eur, pričom netajila ani dôvod rozpadu!

Len nedávno sme vás informovali o náročnom období fitnessky Lucie Mokráňovej, ktorá pred pár dňami stratila blízkeho člena rodiny. „Prišla ďalšia nečakaná rana do môjho života. Priznávam, som na pokraji síl. Nezvládam to,“ smútila pred zrakmi tisícov fanúšikov na sociálnych sieťach po tom, čo ju navždy opustil dedko z otcovej strany.

Po tejto tragickej rodinnej udalosti však Lucia priznala ďalšiu nečakanú ranu v jej živote. S partnerom Petrom totiž nezvládli dlhotrvajúcu krízu a rozhodli sa ich vzťah ukončiť z dôvodu, že sa z nich stali skôr dobrí priatelia než milujúci partneri. „Ťažko sa mi o tom rozpráva. Keď niekomu dám svoje srdce, tak som asi stále naivná a verím, že to bude navždy,“ uviedla v rozhovore pre Nový Čas.

Pre viac horúcich správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže Mokráňová žila so svojím už bývalým priateľom v jednej domácnosti, toto rozhodnutie značne ovplyvnilo aj jej aktuálnu situáciu. Ex-farmárka potvrdila i to, že si musí nájsť novú strechu nad hlavou, keďže napriek tomu, že zostali kamarátmi, nie je prijateľné, aby naďalej zdieľali spoločné bývanie.

Zdroj: Cas.skFoto: Instagram/Lucia Mokráňová, Facebook/Farma