Máme za sebou veľkonočné sviatky plné hojnosti a rodinnej pohody. Pre jednu rodinu zo šoubiznisu ale tohtoročná “oblievačka” priniesla výnimočne radostnú správu spojenú s narodením dieťatka – vytúženého potomka sa dočkala známa tanečnica a podnikateľka Katarína Jakeš.

Katarínu Jakeš Štumpfovú poznajú diváci televízie Markíza najmä z tanečnej šou Let´s Dance, kde sa v minulosti napríklad aj s najlepšou kamarátkou Ivanou Surovcovou (dnes Gáborík) počas niekoľkých sérií pokúšali z populárnych mužov urobiť kráľov parketu.

Jakes Gaborik

Posledné mesiace sa však v živote slávnej krásky udiali významné zmeny, keďže sa Katka pripravovala na príchod prvorodeného potomka. Blondínka priebeh celého tehotenstva dokonca zmapovala prostredníctvom sociálnych sietí či osobného blogu, kde sa fanúšikovia mohli o nej a nenarodenom dieťatku dozvedieť množstvo zaujímavostí.

Deň po Veľkej noci sa tak krásna tanečníčka spolu s manželom Borisom konečne dočkala najdôležitejšieho okamihu. Dcérka sa na svet vypýtala pár dní pred termínom, no pôrod údajne prebehol bez komplikácií. ,,Všetko prebehlo bez problémov, malá je zdravá a krásna. Rodičia vybrali meno Izabelka,” prezradil zdroj z blízkeho okolia dvojice. Novopečeným rodičom k úžasnej správe srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

katarina jakes

Zdroj: fakt24.sk | Foto: Instagram/katka.jakes