Spomínate si na ,,Pretty Woman”, film 90. rokov, kde hrala Julia Roberts prostitútku Vivian Wardovú? Počas nakrúcania ju kostyméri obliekli do viacerých outfitov, z ktorých sa stal jeden skutočne ikonickým. Možno vás to prekvapí, ale práve lacné šaty Vivian by mali byť najhorúcejším trendom leta 2017!

Áno, ak predpokladáte, že ide o šaty s okrúhlou sponou, ktorá spájala vrchný diel odevu s tým spodným, máte skutočne pravdu. Tento kúsok oblečenia z filmu sa stal inšpiráciou pre módny priemysel. Internetový módny e-shop ASOS ponúka kutové šaty za 136 libier, čo je v prepočte cca 162 eur. Keď vezmeme do úvahy, že tento kus lacného oblečenia nosila herečka ako prostitútka v kombinácií s vysokými čižmami, nevieme si celkom presne predstaviť, ako by sme sa v tomto outfite vypekali počas slnečných letných dní. :)

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.