Speváčka Monika Bagárová aktuálne prežíva ťažké chvíle. Na Prvý sviatok vianočný oznámila, že s otcom svojej dcérky Makhmudom Muradovom idú oficiálne od seba. V médiách sa skloňuje športovcova možná nevera. Ako tieto časy prežíva mamička malej Rumie? Prehovoril jej blízky priateľ Jan Bendig. 

Atraktívna česká kráska sa na čas stiahla zo sociálnych sietí. Pochopiteľne, nekomunikuje ani s médiami. Nakoľko ľudia dôvody rozpadu vzťahu Moniky Bagárovej s MMA zápasníkom nepoznajú, vynárajú sa rôzne dohady a fanúšikovia dávajú vinu práve známemu mužovi z Uzbekistanu. Makhmud Muradov však vyvrátil, že by sa v jeho živote objavila nová žena alebo rodina. 

O tom, ako sa porotkyňa SuperStar vyrovnáva s ťažkým rozchodom, porozprával interpret Jan Bendig. ,,S Monikou si voláme, píšeme si, hovoríme si všetko, ale zabila by ma, keby niečo prezradím. Môžem vám povedať iba to, že my dvaja sme si už navždy súdení, môže sa na mňa spoľahnúť, podporím ju kedykoľvek,“ uviedol pre Extra.cz pod prísľubom mlčanlivosti jeden z najbližších ľudí pôvabnej umelkyne.

,,Monika Bagárová je najsilnejší človek na svete, Ruminka je jej motor, ktorý ju ženie ďalej. Ale fakt nechcem viac hovoriť. Len ju strašne obdivujem. Nádherne to zvláda. Je to za mňa mama roku, ba čo viac, mama všetkých ďalších rokov,“ hovorí o priateľke niekdajší účastník televíznej speváckej súťaže. Janko sa taktiež vyjadril ku klebetám o tom, že má Makhmud novú lásku.

,,Nič také som naozaj nepočul. Teraz sa, samozrejme, budú šepkať rôzne veci, pretože ľudia to rozoberajú, ale napríklad ja by som tomu neprikladal veľkú váhu,“ uviedol otvorene Jan, ktorý odhalil, že ani Monika na svojho ex partnera nemá ťažké srdce.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ja s Machom nemám vôbec žiadny problém. Keď ho uvidím, pozdravím ho. Vzťahy skrátka niekedy končia. Stále je to ale otec dieťaťa mojej najlepšej kamarátky. Ani Monika s ním, myslím, nemá žiadny problém,“ prezradil na záver Bendig pre vyššie spomenutý zdroj.

Zdroj: extra.cz | Foto: TV Markíza, Instagram/bagarovamonika/bendigjan