Každý partnerský vzťah prechádza krásnymi, ale i menej peknými, sem-tam hašterivými etapami. Počiatočná zamilovanosť a príjemné motýliky v bruchu však netrvajú večne, preto je dôležité svoj vzťah neustále rozvíjať. Inak sa veľmi ľahko môže stať, že váš muž vysloví vetu, ktorá vás odrovná naveky.

Táto zákerná veta, pozostávajúca z troch slov, vám dokonale podkope sebavedomie a vrazí dýku priamo do srdca. Tri krátke slová s obrovským, zničujúcim významom: “už ma nepriťahuješ!”

Po tom, ako vám partner vysloví túto vetu, je viac než jasné, že váš vzťah sa rúti zničujúcim vodopádom do záhuby. Stále však máte na výber a je len na vás, ako sa s danou situáciou dokážete vyrovnať. Buď dáte mužovi za pravdu a začnete robiť všetko pre to, aby sa stratená iskra vrátila alebo ho pošlete do čerta skôr, ako stihne vysloviť niečo ešte horšie.

,,Po šiestich rokoch manželstva a dvoch deťoch som sa natoľko opustila a svoj výzor zanedbala, že som začala mať podozrenie o manželovej nevere. Vždy, keď sme boli v spoločnosti, utekal odo mňa a otáčal sa za upravenými ženami. Jedného dňa som to už nevydržala a na rovinu sa ho spýtala či niekoho má. Neveru poprel, avšak povedal mi to, čo ma ranilo a zároveň nakoplo k tomu, aby som so sebou konečne začala niečo robiť. Odvtedy som schudla 25 kíl, pravidelne sa o seba starám a manžela priťahujem opäť, ako za starých čias,” priznáva čitateľka Janka (42).

Monika (28) sa s touto zdrvujúcou správou vyrovnala po svojom. ,,Ležali sme spolu nečinne v posteli, keď som na neho dostala strašnú chuť. Odrazu sa mi otočil chrbtom a povedal, že ho už nepriťahujem. V momente ma ovládla taká zlosť, že som ho o tretej v noci vyhodila z bytu a ukončila tak neperspektívny vzťah.”

Ako by ste sa s tým vyrovnali vy? Stalo sa vám už tiež niečo podobné?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.