Máme za sebou 20. ročník jednej z najprestížnejších udalostí Slovenska. Na Plese v opere nemohol ani tentokrát chýbať podnikateľ a politik Boris Kollár, pričom garde mu robila jeho najstaršia dcéra Alexandra. Mladá kráska pri vzácnej príležitosti zvolila nádhernú červenú róbu, vďaka ktorej žiarila doslova na kilometre. Vďaka jednému doplnku sa však stala terčom milého žartíka.

Kým väčšina rovesníkov Alexandry Horňákovej trávila včerajší sobotný večer zrejme niekde na párty, ona si užívala pompézny Ples v opere, kde dostávajú pozvánku najvplyvnejšie osobnosti na Slovensku. Po boku otecka Borisa Kollára sa tak predviedla v originálnych luxusných šatách červenej farby, v ktorých pripomínala nielen prekrásnu princeznú.

Keď Saška samú seba označila za červenú čiapočku, zrejme ani netušila, akej paródie sa dočká od známeho internetového portálu, ktorému ešte viac zahral do karát fakt, že plavovláska róbu doplnila dlhým červeným plášťom s kapucou. Partia z Emefka sa totiž postarala o vtipnú koláž – vidieť na nej môžeme Alexandru v sprievode Borisa a zároveň vyhladnutú starú mamu

Daná snímka už stihla za pár hodín pobaviť množstvo ľudí a veru sa dostala aj ku tým najkompetentnejším. Prominentná dvojka však žartík zobrala s humorom a dokonca sa ním obaja pochválili na svojich sociálnych sieťach.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto: Instagram/ahornakova, kollarboris, emefka_official