25-ročná česká speváčka Monika Bagárová má za sebou výnimočne vydarený rok, nakoľko žne úspechy v pracovnej i súkromnej oblasti. Čo sa kariéry týka, kráska sa znovu dostáva do povedomia širokého publika vďaka porotcovaniu v populárnej šou Superstar, kde sa bude divákom ukazovať s rastúcim bruškom. Nadaná tmavovláska sa dokonca úplne po prvýkrát podelila o romantický príbeh, zachytávajúci nádherné ohlásenie prvého tehotenstva priateľovi.

Monika Bagárová už viac ako rok srší šťastím po boku talentovaného bojovníka uzbeckého pôvodu Makhmuda Muradova. Tomu sa v uplynulom období tiež veľmi darí, keďže nedávno absolvoval víťazný zápas v rámci UFC.

Monika Bagárová priateľ

Práve na tento večer svalnatý mladík zrejme tak skoro nezabudne, keďže si pre neho drahá polovička prichystala neopakovateľné prekvapenie. Monika sa rozhodla počkať až do skorých ranných hodín, kedy bude mať jej partner po náročnom boji, aby mu romantickým spôsobom odhalila novinku o radostnom očakávaní prvého potomka.

Zápasníkovi MMA doslova padla sánka

,,Oznámila som mu to veľmi krásne a v momente, kedy to absolútne nečakal a ten bol teda v šoku,” speváčka spomína na čarovné okamihy, na aké sa vopred starostlivo pripravila. ,,Čakala som na ten správny moment a odovzdala som mu krabičku, kde bol cumlík, a on si to otvoril. A bolo to vlastne po jeho prvom zápase v UFC v Dánsku,” tmavovláska priblížila, že si spočiatku sladké tajomstvo nechávala len pre seba až do momentu, ktorý sa jej zdal byť čo najvhodnejší.

,,Trpezlivo som si počkala do piatej rána, kým sme sa spolu dostali do hotelovej izby, kým sa rozlúčil s kamarátmi a potom teda prišlo to oznámenie. Takže vlastne mal také dve výhry v priebehu jednej noci,” dodala brunetka. Bagárová sa tak po výhernom zápase budúcemu oteckovi odmenila dvojnásobnou radosťou!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Detaily o Monikinom tehotenstve

Zdroj: Superstar.markiza.sk | Foto: Instagram/bagarovamonika