Sestry Kardashianové sú pojmom, ktorý netreba žiadnej z vás bližšie predstavovať. Najnovšie však nepútajú pozornosť žiadnymi obnaženými fotkami, či make-upovými tutoriálmi, ale snímkou z ich detstva. Nespoznali by ste ich!

Klan Kardashianových má na svedomí advokát a biznismen Robert Kardashian, ktorý bol ženatý s televíznou osobnosťou Kris Jenner. Mali spolu štyri deti a ich mená určite poznáte. Ich najstaršia dcéra je Kourtney, druhou najstaršou je preslávená celebrita Kim Kardashian. Tretím dieťatom v poradí je Klhoé Kardashian, ktorá kráča v šľapajách Kim a posledným štvrtým potomkom spomínaného páru je syn Rob.

Kourtney Kardashian.
Kim Kardashian.
Khloé Kardashian.
Rob Kardashian.

To ako Kardashianovci, najmä teda sestry Kardashianové, vyzerajú dnes, zrejme všetky viete. Ale nedávno ich mama Kris zverejnila na Instagrame fotku svojich ratolestí v detskom veku. Spoznali by ste ich? My veru nie. :)

Súrodenci Kardashianovci ako deti

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)