Krásna nevesta, jedineční hudobní hostia a dokonalá veselica. Aj tak vyzerala svadba najlepšej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej!

Dominika Cibulková a jej dlhoročný partner Michal Navara sa zosobášili 9. júla 2016 v Dóme sv. Martina v Bratislave. Okrem množstva celebritných gratulantov sa k hosťom pripojili aj hudobné hviezdy, ktoré vyrazili všetkým svadobčanom dych. Priamo v kostole zaspieval novomanželom spevák Robo Opatovský, svadobný tanec patril Vašovi Patejdlovi a skladbe ,,Ak nie si moja” a ako prekvapenie sa na pódiu neskôr ukázala legenda slovenskej hudby, skupina Elán. Ako darček pre Dominiku a Michala vystúpila v nočných hodinách ikonická Dara Rolins a nadránom si všetci prítomní zatancovali na skladby od Kmeťobandu. A ako vlastne vyzeral obrad? :)

Menu

Predjedlo

Chrumkavé pirohy plnené konfitovanými kačacími prsiami servírované s kapustovým džemom, grilovanou foie gras a preliate omáčkou demi glas

Polievka

Silný slepačí vývar s mäsom, domácimi rezancami, jarnou julien zeleninou a kvapkou redukovanej slovenskej medoviny

Hlavný chod

Chrumkavý teľací rezeň s viedenským zemiakovým šalátom

Dezert

Výber mini retro dezertov krémeš, špic, veterník, punčový rez

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13

 

 

Novomanzelsky bozk 😘#dominikacibulkova #svadba

A post shared by Nový Čas (@novycas) on

Hudobní hostia

13 14

Foto: Facebook/evitamagazinprezeny, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)