Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský tvoria nerozlučnú dvojku, ktorej láska bola koncom júla minulého roka posilnená narodením prírastku. Keďže atraktívna plavovláska býva častokrát konfrontovaná otázkami ohľadne spoločného života s na pohľad drsným hudobníkom, rozhodla sa predviesť svetu jeho nepoznanú stránku…

43-ročný raper vôbec netajil dlhodobú túžbu po potomstve, čo sa mu podarilo naplniť po boku krásnej manželky Jasminy Alagič. Prvorodený Sanel je tak šťastným bábätkom, narodeným milujúcim rodičom do mimoriadne harmonického a hojného prostredia.

rytmus sanel

Hoci má drvivá väčšina fanúšikov Rytmusa zafixovaného ako tvrdého a pomerne často sa mračiaceho chlapíka, autor hip-hopových žánrov v sebe ukrýva aj inú stránku. Práve vlastnosti, aké u neho na sociálnych sieťach či na pódiu bežne nebadáme, sa v ňom prebúdzajú v prítomnosti polročného synčeka.

Hrdá balkánka sa preto rozhodla podeliť sa s priaznivcami o momenty, pre aké sa do rapera bezhlavo zamilovala. ,,Pamätáte si na otázky? Veľmi veľa z nich sa týkalo Paťa, a teda aký je život s Rytmusom. Neviem, na koncerty moc nechodím, mám ale veľmi rada jeho tvorbu a má môj obrovský obdiv. Ja ale žijem predovšetkým s Paťom, týmto Paťom – nenormálne milujúcim manželom a tatkom,” módna ikona s nadšením okomentovala podarené video zo súkromia, lepšie približujúce zákulisie rodiny Vrbovských.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic | Foto: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com