Nejedna žena sníva o tom, ako ju jej milovaný požiada o ruku a následne jej na prst navlečie ten najkrajší prsteň. Niektoré dámy si želajú niečo jednoduché, iné ocenia originalitu, no sú tu aj také, ktoré by chceli mať ten najblyšťavejší ,,dôkaz lásky“ na svete. Práve takým sa môže popýšiť aj mladá modelka Ksenia, ktorá od svojho milého dostala rovno 70 karátový snubák!

V súčanosti majú muži dvere otvorené do všetkých strán a keď sa rozhodnú, že svoju polovičku požiadajú o ruku, tak sa môžu pri výbere snubného prsteňa vyblázniť skutočne do sýtosti. Je však dôležité, aby poznali štýl svojej vyvolenej a aby ju daný prsteň aj odrážal. Niektoré sú za nenápadné kamienky, no sú medzi nami aj také, ktoré by sa dali nazvať „strakami“. Tie sa totižto držia pravidla, že čím viac sa to ligoce, tým lepšie.

Týmto sa zrejme inšpiroval aj bohatý Rus Aleksey Shapovalov, ktorý svojej milovanej polovičke podaroval vskutku gigantický a neprehliadnuteľný zásnubný prsteň. Oligarcha pokľakol pred svoju vyvolenú Kseniu Tsaritsinu a následne jej na prst navliekol tento ligotavý skvost. Modelka sa tak stala majiteľkou 70 karátového diamantového prsteňa, na ktorý by potrebovala samostatného bodyguarda, nakoľko jeho cena sa vyšplhala k horibilným 8 miliónom.

Ksenia a jej zásnubný prsteň

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram, YouTube