Hana Gregorová si toho pri mladšom partnerovi Ondřejovi Koptíkovi zažila naozaj mnoho vrátane nepríjemných škandálov. Ako sa ale hovorí – srdcu nerozkážeš, a tak známa herečka odložila minulosť bokom a svojmu vzťahu s kontroverzným Čechom dala opäť zelenú. A zdá sa, že spravila dobre – Gregorová aktuálne celá žiari a šťastie z nej srší na kilometre!

Drogová závislosť či vyťahovanie najintímnejších detailov, ktoré by mali ostať za dverami spálne. Aj tieto škandály sa postarali o krach vzťahu 67-ročnej slovenskej herečky Hany Gregorovej s o 32 rokov mladším Ondřejom Koptíkom. Čierne obdobie je už však zrejme pre dvojicu dávno zabudnuté, nakoľko si opäť užívajú jeden druhého ako tínedžeri.

Po zatiaľ poslednej šanci, ktorú si párik dal, si už Hana a Ondřej vychutnávajú svoju lásku v tichosti. Napriek tomu sa ale bok po boku ukázali na nedávnom Česko-Slovenskom plese, kde boli podľa českého webu Expres.cz stredobodom pozornosti, pričom úspešná Bratislavčanka, ktorá sa na prestížnu udalosť nádherne vyfintila, pôsobila ako vymenená.

Herečka, ktorá vraj bola kedysi nepríjemná, sa o svojho zajačika po celý čas starala, rozdávala úsmevy na všetky strany a v spoločnosti priateľa pôsobila ako krotký baránok. Pri pohľade na dvojicu si zároveň prítomní nemohli nevšimnúť zaľúbené pohľady a nežné dotyky. Hana Gregorová je tak jasným dôkazom toho, že láska kvitne v každom veku!

Viac fotiek zaľúbenej Hany a Ondřeja si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Expres.cz | Foto: Facebook/Ondřej Koptík, Instagram/smezeny, YouTube