Stalo sa to už aj vám? Idete na večeru s  “Pánom Dokonalým”, celý čas sa snažíte byť milá, očarujúca a veľmi sofistikovaná, no pri pohľade do zrkadla zistíte, že kúsok jedla zaseknutý medzi zubami sa príliš sofistikovane netvári? “Už rozumiem..” povzdychnete si pri pomyslení na neurčité pohľady, ktorými vás vaša polovička častovala celý večer. Myslíte si, že ste jediná, ktorá to zažíva? To ste naomyle! 

Trapasy nás prenasledujú neustále na každom kroku. Bohužiaľ, najčastejšie sa prejavia vždy v najnevhodnejšej chvíli. Presne vtedy, keď sa snažíte vyzerať úchvatne a na niekoho zapôsobiť poviete alebo spravíte niečo, nad čím si o pár minút neskôr v duchu (alebo naozaj) trieskate hlavu. Takéto situácie zažívame neustále a kľudne to môžeme globalizovať- trápia naozaj celé ženské pokolenie. Veronika Spurná si zobrala do parády všetky trápne situácie vo vzťahu k opačnému pohlaviu, ktoré vás zaručene pobavia a nájde sa v nich nejedna z nás. A keď sa vám nabudúce stane niečo trápne, úsmevné, či vtipné, buďte si istá, že v tom nie ste sama… :)

Foto: Flickr

Video: Youtube

 

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.