Fajn. Priznávam, nezapieram. Mám vek hodný materstva a vecí s tým súvisiach. Mal by sa mi páčiť Jason Statham a Channing Tatum. Nie. Mne sa páči Justin Bieber. Úprimne? Jeho pražský koncert bol lepší ako prvý orgazmus! Prisahám. :)

Aj najväčší odporcovia tohto kanadského speváka musia uznať, že sa na hudobnej scéne drží už deväť rokov a jeho popularita neustále narastá. Svedčí o tom aj včerajší koncert v totálne narvanej pražskej O2 Aréne. Čo vám poviem? Stála som tam s pätnástkami už od pol 11 ráno a nejak som nechcela prijať fakt, že by som bola od neho ďalej ako dva metre. Svoje kilá navyše, proporčné rozdiely a silné ramená, som využila pri vstupe do arény, kde išlo skutočne o život. V ďalšom ,,boji” som nádejne vyhrala (aj keď som pri behu dole schodmi vypľula dušu a skoro stratila nohavice) a usadila sa pod pódiom. Posledných pár dievčat som zlikvidovala z cesty a čím viac sa blížil začiatok koncertu, tým väčšie vibrácie som cítila. (Áno, aj TAM :D )

jsutin-mark-maA teraz trocha vážne. Zážitkom bola už prvá skladba, počas ktorej sa Justin dopravil na pódium v akejsi sklenenej klietke, ktorá v podstate symbolizuje jeho “priehľadný” život pod drobnohľadom médií a fanúšikov. Nasledovali pecky ako “Where Are U Now” či staršia skladba “As Long As You Love Me”. Vynikajúca svetelná a laserová šou, úžasné tanečné kreácie a doslova gymnastické čísla, ktoré tanečníci predvádzali – davy šaleli a z koncertu sa na pár chvíľ stala veľká a najmä nekonečná párty. Sklenená kocka nebola na pódiu jediným nezvyčajným prvkom, doplnila ju aj obrovská trampolína, improvizovaný boxerský ring či pohyblivé časti pódia. Nechýbal ani tradičný akustický set a bubenícke číslo, kde spevák ukázal svoje inštrumentálne kvality.

justin-acoustic

V druhej polovici koncertu prišli na rad otázky, na ktoré spevák odpovedá fanúšikom, no aj keď som mala pripravenú tú najdokonalejšiu otázku, nedostala som šancu. Justin prezradil, že sa mu Praha veľmi páči a že v budúcnosti chystá aj ďalší film. Možno. :)
Po nich nasledovali už tie najväčšie pecky, ako “Let Me Love You”, “What Do You Mean” a “Children”, kde si s ním na pódiu zatancovali talentované deti z Českej republiky.

childrenAvšak najväčší zážitok nastal na konci. Prekvapenie, ktoré sme Justinovi pripravili, ho tak dojalo, že počas vystúpenia neskrýval slzy. Nešlo o nič komplikované, fanúšikovia len skryli telefóny a vytiahli plagáty, ktoré symbolizovali to, že s ním zostanú navždy. Nebudem sa pretvarovať, naposledy som také niečo cítila pri prvom sekse, avšak toto bolo lepšie. Neviem to slovami opísať, museli by ste to zažiť. Ten pohľad, ktorý sme si vymenili, na to nezabudnem. Ach! :)

purpose-projekt

aaa

Moja výprava však neskončila len pri pridanej piesni “Sorry” a vymenených pohľadoch s mojím idolom. Výkrikom “Jdeme holky” som zavelila, zaplatila taxikárovi pár kaček a nechali sme sa odviezť priamo k Justinovmu hotelu. V domnienke: ,,čo ak príde,” sme tam vydržali stáť 2,5 hodiny. Potom sme zákulisnými informáciami zistili, v ktorom bare sa nachádza, nevídane sme sa vytratili z davu a nenápadne sa presunuli k istému podniku s dobrou whiskey. Uzimeného speváka sme s baranicou na hlave a v štýlovovom čiernom kabáte zastihli práve na odchode.

2

justin-out fafaf fafafaa

S pokojným svedomím môžem povedať, že som tento víkend naplnila svoje fanúšikovské očakávania. Aj keď som zjavne podchladená a ľahšia o pár tisíc korún, stále tajne dúfam, že s ním môžem prežiť dlhý a krásny život niekde pod Tatrami. :D

Foto: Twitter, Ivet, Facebook/1.3.1994 | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)