Na plátnach kín či vo videoklipoch vyzerajú ako nádherné bytosti z nebeského sveta. V našich srdciach vyvolávajú nesmierny obdiv, a občas aj nepeknú závisť. Len málokto z nás si však uvedomuje, koľko driny sa ukrýva za tou očarujúcou krásou, pozlátkom šoubiznisu a aké je to ťažké mať každú sekundu dňa dokonalý vzhľad. A čo ak si raz za čas aj známe osobnosti povedia ,,dosť“?

Nielen ,,bežní smrteľníci“, ale aj svetové celebrity sa rozhodli čeliť vlastnej nedokonalosti a odmietli hladovať len preto, aby sa zapáčili verejnosti. A takto to dopadlo… :)

1. Vin Diesel

Keď škandalózna fotografia bruchatého Vina Diesela obehla internet, veľa fanúšikov odmietlo uveriť, že je pravá. Zdá sa však, že naozaj zachytávala ,,smutnú“ realitu. Presne takto vyzeral Diesel v roku 2015, pričom však treba podotknúť, že herec veľmi rýchlo nadobudol stratenú formu späť.

2. Christian Bale

Christian Bale je doslova hollywoodskym kráľom premien, ktorý chudne a priberá pre filmové úlohy na počkanie. V roku 2004 zhodil 55 kg pre úlohu vo filme The Machinist  a následne pribral 45 kg kvôli role v snímke Batman Begins.

3. Rihanna

Všetci fanúšikovia Rihanny sú prekvapení. V poslednej dobe speváčka pribrala okolo 10 kg, no ako sa však zdá, Rihanna si zo svojej váhy ťažkú hlavu nerobí a stále sa objavuje v zvodných, odhaľujúcich outfitoch.

4. Nelly Furtado

Už len ťažko by ste spoznali to krehké dievčatko z nedávnych čias. Možno to boli osobné problémy, ktoré spôsobili, že Nellyna hmotnosť rapídne vyletela nahor. Pred rokom sa rozišla so svojim manželom Demaciom Castellonm, ​​pre ktorého opustila svet šoubiznisu.

5. Kesha

Speváčka tvrdí, že jej producent ju zosmiešňoval a neustále zdôrazňoval, že jej postava ani zďaleka nie je ideálna. Zašlo to až tak ďaleko, že sa nervovo zrútila. Momentálne ukončili svoju spoluprácu a Kesha sa teší zo svojej nadobudnutej slobody. Ktovie, možno už čoskoro získa aj stratenú figúru…

6. Jennifer Love Hewitt

Jennifer prehlásila, že po odrodení dvoch detí sa cíti viac žensky a šťastne ako kedykoľvek predtým a chudnúť už nikdy nebude. Máme právo ju za to kritizovať?

7. Steven Seagal

Chudnutie a optimálna váha boli pre Stevena problémom už aj v mladosti. Ale vďaka intenzívnemu fyzickému tréningu a prísnej životospráve sa mu roky darilo udržovať svoje telo vo forme. V súčasnosti sa jeho váha vyšplhala na neuveriteľných 130 kg. To je aj pri jeho úctihodnej výške 190 cm naozaj dosť. Zdá sa však, že Seagal sa tým veľmi netrápi.

8. Jessica Simpson

Na začiatku svojej kariéry mala speváčka takmer ideálnu postavu modelky, avšak v posledných rokoch jej váha neustále kolíše. Dá sa preto predpokladať, že ani jej súčasná podoba nie je konečná.

9. Brendan Fraser

Herec si prešiel bolestivým rozvodom a fyzickým zranením, ktoré spôsobilo prerušenie profesionálnej kariéry. To ovplyvnilo jeho vzhľad, no nie v tom dobrom zmysle. Našťastie, jeho talent zostal nezmenený.

10. Kelly Clarkson

Speváčka pribrala kvôli tehotenstvu a doteraz nazbierané kilá nedokázala zhodiť. A možno ani nechce. Kelly tvrdí, že je šťastná, taká aká je a nepotrebuje od nikoho ani súhlas, ani kritiku. Bravo!

Ako vidno metabolizmus funguje rovnako u slávnych ako u obyčajných ľudí. :)

Zdroj: brightside.com | Foto: brightside