Na Kanárskych ostrovoch sa stretli viaceré krásky a príťažliví muži, aby medzi sebou vytvorili páry a pokúsili sa vyhrať 75-tisíc eur. Love Island sa blíži do finále a fanúšikovia sa už čoskoro dozvedia, kto sa stane kráľovnou a kráľom obľúbenej šou. 

V luxusnej vile sa prestriedali už viacerí Česi a Slováci, ktorí poriadne zamiešali karty. Vtipné súťaže, zaujímavé výzvy a najmä zvodní páni a pôvabné ženy sa stali veľkým lákadlom pre mnohých divákov.

love island

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Určite ste si všimli, že dobrodruhovia sú v relácii už niekoľko týždňov a stále majú dokonalé vlasy, manikúru a každý deň sa predvádzajú v iných plavkách. Sympatická Nikol Treterová sledovateľom na Instagrame prezradila, ako to v skutočnosti na ostrove funguje.

Raz do týždňa, keď majú súťažiaci voľno, môžu navštíviť kaderníka alebo si dajú upraviť nechty. Čo sa týka jedla, diváci na televínej obrazovke vždy vidia len to, ako si účastníci šou pripravujú raňajky — obedy a večere zaznamenané na kamerách nie sú. Tie im totiž v dome zabezpečuje cateringová firma. Nuž, o zamilované páry je naozaj úžasne postarané, avšak čoskoro im dovolenka skončí – už 14. novembra čaká Love Island veľké finále!

Horúce pikošky z Love Islandu nájdete -TU-

Nikol Love island

love island

Zdroj/Foto: Instagram/nikol_trety, love_island_czsk, voyo.sk