Určite to poznajú mnohé z vás. Idete od svojej manikérky, tešíte sa z nových krásnych nechtov a za pár dní už máte minimálne jeden zlomený. Chybu však, samozrejme, nehľadáte v sebe, ale u nechtárky, ktorá však vašu domácu manipuláciu s pazúrikmi neovplyvní. Aby vám upravené nechty vydržali čo najdlhšie, je dôležité, aby ste s nimi narábali správne. Tento obrázkový sprievodca vám ukáže, ako na to.

Či už máte nechty gélové, akrylové alebo vlastné, tento návod vám ukáže, ako s nimi zaobchádzať tak, aby sa vám nezničili. Nestačí sa o ne iba starať a robiť zábaly od výmyslu sveta, základom je aj správna manipulácia s predmetmi. Dávajte si pozor najmä pri domácich prácach. Často totiž robíte všetko s nechtami namiesto prstov, a tak o ne môžete prísť omnoho skôr. Ako s nimi teda zaobchádzať?

n n1 n2 n3 n4 n5 n6 n7 n8 n9 n10 n11 n12 n13 n14 n15 n16

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)