Dnes patrí k najväčším svetovým celebritám. Justin Bieber je skrátka pojem, ktorý poznajú asi všetky generácie. Málokto však vie, že sa k hviezdnej kariére dostal úplnou náhodou. Stačilo na YouTube zverejniť nahrávky a mať poriadnu dávku šťastia!

Aktuálne sa o Justinovi Bieberovi hovorí hlavne v súvislosti s jeho vzťahom s Hailey Baldwin. Médiá totiž po ich šokujúcich zásnubách stále špekulujú, či sa náhodou už aj nevzali. A hoci je mladý Kanaďan po hudobnej stránke v súčasnosti pasívny, jeho hity žijú a budú už asi naveky. Videli ste však videá, ktoré Justina dostali na výslnie?

Justin Bieber

Písal sa rok 2007, keď sa 12-ročný Justinko objavil na YouTube so skladbou So Sick od Ne-Ya. Nahrávku na internet zavesila jeho mama Pattie Mallette po tom, ako s ňou jej syn vyhral druhé miesto na miestnej speváckej súťaži v Stratforde. Nasledovali ďalšie videá, ako napríklad skladba With You od Chrisa Browna, ktoré sa čírou náhodou dostali pred očí jeho manažéra Scootea Brauna. Slovo dalo slovo a z Justina sa zrazu stala hviezda!

Justin Bieber – So Sick (Ne-Yo)

Justin Bieber – With You (Chris Brown)

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram, YouTube