Ojojoj. Život je sviňa, drahí veriaci. Znova sa potvrdilo staré známe – ak podvediete, budete podvedené. Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta je v súčasnosti horúcou témou číslo jeden a fanúšikovia polemizujú nad tým, či sa Jennifer Aniston skutočne zabáva na účet svojho ex alebo nie. Ak vezmeme do úvahy, že Angelina je dnes v podobnej situácii, ako bola pred mnohými rokmi Jenn, je pravda, že určitá satisfakcia je prípustná!

Rozvod roka je na spadnutie. Niekdajší krásny pár Hollywoodu, láskyplné vyjadrenia a podpora počas ťažkého obdobia sú nenávratne preč. Mnohí si určite predstavujú, ako sa asi zatvárila bývalá manželka Brada Pitta, Jennifer Aniston, ktorá si niečím podobným už prešla. Fičúr Brad ju totiž nechal práve kvôli Angeline!

aniston-pitt

Portál ,,NYDailyNews” prišiel s informáciou, že Jenn okomentovala ich rozvod slovami: ,,To je karma!” Podľa nemenovaných zdrojov magazínu sa herečka cíti spokojne, no tvrdí, že im nikdy nepriala nič zlé a nechcela pre nich smutný koniec. Pozrite sa na tie najlepšie ,,memes” obrázky, ktoré zaplavili internet. My sa na nich dobre zabávame. :)

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)