Jediný hudobný interpret, ktorý mal na území Česka a Slovenska vlastné bankovky, bol maestro Karel Gott. Najnovšie sa však rovnakým úspechom môže pochváliť aj jeden z najpopulárnejších raperov súčasnosti Michael Kmeť alias Separ!

Separ sa už dávno neangažuje iba v hudbe. Fanúšikov teší vlastnou značkou Hood Hero, pod ktorou predáva štýlové oblečenie, módne doplnky či parfumy. V lete dokonca po troch rokoch práce priniesol na trh aj značku rumu a najnovšie sa pochválil opäť niečím úplne iným!

18. novembra, na Separove 36. narodeniny, štartuje predaj oficiálnej euro bankovky s jeho podobizňou. ,,Jediný interpret v CZ/SK, o ktorom viem, že ju mal, bol majster Karel Gott.. Jej cena je 3€.. Je tam vodotlač, ochranné prvky aj všetko, čo takáto bankovka musí obsahovať.“ Napísal potetovaný hitmaker k videu, kde sledovateľom na Instagrame predstavuje svoju horúcu novinku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Úspešný raper a podnikateľ zdôrazňuje, že ide o skutočné bankovky vyrábané vo fabrike na peniaze vo Francúzsku v počte 5000 kusov. So Separovou tvárou však pri platení v obchode neobstojíte, keďže ide iba o zberateľský kúsok s nominálnou hodnotou nula.

,,Jej cena pravdepodobne časom stúpne… Nechám na vás, či ju chcete, ale za mňa je to neskutočná halucinácia. Už mám aj vlastné euro love, to cením dosť,“ teší sa hviezda hip-hopovej scény.

Separ predstavuje svoju bankovku

Zdroj/Foto: Instagram/separ_dms, _vlado_ferko_, shop.rukahore.sk