Speváčka Dominika Mirgová vstúpila do slovenského šoubiznisu účinkovaním v tretej sérii speváckej šou Slovensko hľadá Superstar. Porazila ju síce súperka Vierka Berkyová, no odstupom času je jasné, že ju aj tak prekonala. Od roku 2007, kedy si zo súťaže odniesla druhé miesto, vydala 3 albumy, stala sa z nej pani Zvolenská a s manželom má 3-ročného syna Peťka. Popritom nikdy nezabúdala ani na hudobnú kariéru, ktorú rozvíja opäť.

A to novým klipom! Malé ochutnávky z čerstvého natáčania hudobnej novinky zverejnila na svojom instagramovom profile, kde sa fanúšikom predstavila v úlohe poriadne zvodnej „se*i Playmate Barbie mamy“, ako sa sama nazvala. Stavila na dlhý príčesok platinovej farby uviazaný do chvosta, vysoké čižmy a provokačné kožené minišaty.

Novým štýlom dokonale zapadla medzi ďalšie vyzývavé krásky prizvané do natáčania jej klipu. Medzi tými sa objavia aj dve obzvlášť známe tváre, a to Lucia „Lula“ Gachulincová z Farmy a Lenka Mošková z reality šou Návštevníci. V klipe však uvidíme i prvky folklóru, s ktorými Dominike pomohol súbor Trnavček, čo v kombinácii so se*i  ženami môže znieť otázne. Výsledok celého natáčania 26-ročná speváčka ukáže svetu už 24. mája.

dominika mirgova novy klip

dominika mirgova videoklip

lenka moskova dominika mirgova

dominika mirgova videoklip

dominika mirgova videoklip

dominika mirgova videoklip

dominika mirgova natacanie videoklipu

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.