Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo by sa bolo stalo, ak by Popoluška neušla z plesu, ale ostala do rána a pretancovala celú noc s princom svojich snov? Správal by sa k nej rovnako ako po jeho „pátraní“ za ňou? Ak by to nebola rozprávka, stačil by jeden bál na to, aby vznikol ideálny vzťah bez nudných stereotypov a aby naozaj žili šťastne, až kým nepomreli?

Aby bol muž v praveku obdivovaný a vážený, snažil sa uloviť čo najviac zvierat pre svoju rodinu. Neskôr dámam imponovali cisári a králi, ktorí dokázali dobyť obrovské územia či udatní rytieri, ktorí boli statoční dovtedy, kým na nich konečne nejaká slečna pri mesiačiku nezažmurkala. A je zaujímavé, že chlapi v 21. storočí si tieto „historické“ statusy zachovali dodnes, a to tak, že nutne potrebujú loviť a dobývať ženy!

Dovoľte im to a nielenže o vás začnú prejavovať väčší záujem, ale oživíte aj vášeň, ktorá bola medzi vami na začiatku vzťahu. Prenesiete sa do chvíľ, kedy ste sa dávali dokopy a kedy by vám zniesol aj modré z neba, len aby si vás získal. Vedeli ste, že slovníky definujú slovíčko „vášeň“, aj ako prudký cit zbavujúci rozumovej kontroly? Áno! Presne toto s vašim mužom potrebujete, vynechať rozum a dať sa strhnúť prívalom emócií kdekoľvek a kedykoľvek.

Nechajte sa unášať s partnerom na kubánske rytmy plné silných dotykov a pohľadov, vrhnite sa na neho, keď to najmenej čaká, alebo čo tak servírovať „dezert“ až v spálni? Podpichujte ho, dráždite ho, prinúťte ho aspoň na moment žiarliť, aby mohol mať pocit, že o vás môže „bojovať“, aj keď sama veľmi dobre viete, že jedine on je vo vašich očiach úchvatný!

Ak by teda princ nevynaložil žiadne úsilie a nemusel by Popolušku hľadať, myslíte si, že by sa mu taká ľahko získaná „korisť“ pozdávala? Podobné príbehy sú síce písané pre deti, ale všetkým je vám veľmi dobre známe, že poniektorí chlapi sú večne deťmi a keď sa môžu tešiť aj z autodráhy a lega, tak prečo by ste im nedopriali rozprávku? ;-)

Foto: flickr.com, pixabay.com, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabriela O.
Milujem históriu a ironický humor. K tomu všetkému šálku kávy a som ten najšťastnejší človek na svete ;-)