Hoci sa u nás Valentín kedysi vôbec neoslavoval, v tomto období máte možnosť vidieť srdiečka na každom kroku. Možno sa preceňuje. Mnohí tvrdia, že je to len marketingový ťah. Ale povedzte si úprimne – netešíte sa na ten deň, keď všade vôkol vládne láska? A ešte vás aj vaši partneri romanticky prekvapia (niežeby to nemohli robiť aj počas roka, len tak)?

Či už Valentína oslavujete alebo nie, v tento deň by ste nemali zabudnúť na vaše silnejšie polovičky ani vy. Skúste ich prekvapiť niečím milým a romantickým, možno maličkosťou, o ktorej už dlhšie snívajú, prípadne niečím kreatívnym. Ak je váš vzťah ako talianske manželstvo, poteší aj deň prežitý v pokoji a harmónii. My vám prinášame pár nápadov.

Večera

Nie je žiadnym tajomstvom, že ženu vždy poteší, keď ju chlap vezme niekam na večeru do reštaurácie. Aj prestretie stola a objednanie jedla sa cení. Čo tak pozvŕtať sa trošku v kuchyni a uvariť mu niečo chutné, pripravené s láskou? Veď láska ide cez žalúdok. :)

Spoločná masáž

A tu si môžete vybrať. Buď mu navrhnete, že ho pomasírujete vy a on na oplátku vás alebo si tú masáž objednáte. Niet nad deň strávený spolu, kedy si dokonale oddýchnete na masáži, prípadne vo wellnesse.

Vlastnoručne vyrobený darček

Je pravda, že takéto veci viac rozbúchajú ženské srdiečko, ale aj niektorí muži ho dokážu patrične oceniť. Skúste mu upiecť obľúbený koláč (tematicky zvoľte srdiečkovú formu). Potešiť by ho mohla aj koláž spoločných fotiek či nejaký spomienkový darček – nápadov je plný internet. Ak vám môžeme poradiť, momentálne sú veľkým hitom odkazy vyskladané zo sladkostí, čajov a rôznych potravín.

Klasika je klasika

Obľúbená bonboniéra, srdiečkové pralinky, valentínske dezerty. Toho všetkého budú čochvíľa plné obchody. Alebo ho potešte fľašou dobrého vínka.

Custom-beer-bottles-1024x650

Partnerské darčeky

Uznávame, že pre mužov je to možno trochu prisladké, ale ak sa o tom bavíte už dlhšiu dobu, prípadne po nich pokukujete, môžete sa s partnerom dohodnúť, že si urobíte radosť vzájomne. Dnes ich je už kopec – vankúše, prívesky, hrnčeky, tričká, mikiny.

Vtipný darček

Ak je ten váš za každú srandu, neurazí sa, ak mu kúpite niečo milé a zároveň vtipné, môžete sa trochu odviazať. Čo tak boxerky s vtipným textom? Alebo snáď cukríkové slipy, ktoré z neho neskôr spapkáte? Ani hrnček s textom nie je zlý nápad. Čokoľvek, na čom sa obaja zasmejete. Len potom čakajte, že aj on kúpi o rok niečo vtipné vám.

Osobný darček

Čo môže byť lepšie ako dať mu samú seba s bonusom? Nehanbite sa a predveďte mu striptíz v tých nových červených podväzkoch. Alebo sa prezlečiete za sestričku a vyliečite mu každý neduh? Čím väčšiu slasť mu doprajete, tým lepšie. A verte tomu, že ani vy neobídete naprázdno.

Foto: Pinterest, windows10free.org