Moderátor Martin Šmahel má za sebou strastiplné obdobie, no konečne mu začalo svitať na lepšie časy. Po tom, ako sa mu predčasne narodila druhá dcérka Emka, začal sa doslova boj o jej život, keďže dievčatko sa muselo potýkať s viacerými komplikáciami. Známy fitnesák si už ale v týchto dňoch najdrahšie poklady užíva mimo nemocničného prostredia, z čoho sa patrične vytešuje.

Bývalý manžel markizáčky Miriam Kalisovej si z prvého vzťahu “odniesol” päťročnú dcérku Miu, ku ktorej začiatkom leta pribudla sestrička Emka. Dramatický predčasný pôrod bol ale sprevádzaný otrasnými udalosťami, keďže sotva kilového drobčeka museli len pár dní po narodení oživovať po vážnej havárii sanitky.

martin šmahel emka

Šmahel s priateľkou Beátkou milovaného anjelika pravidelne navštevovali v nemocnici a začiatkom jesene sa dočkali momentu, kedy si dcérku mohli priviesť domov. Šťastná família nedávno dokonca absolvovala romantickú novembrovú prechádzku po lístím zahalenom háji, kde vznikol vskutku unikátny záber. Keďže Martinova partnerka má tiež dcéru, bývalý farmár sa odrazu stal trojnásobným otcom, pričom sám seba raz prirovnal ku kráľovi s tromi princeznami.

Martin Smahel dcéra

Sympatický svalovec si súkromie väčšinou úzkostlivo chráni a o fotografie s najbližšími sa delí len veľmi zriedkavo. Tentokrát ale moderátor urobil obrovskú výnimku a konečne sa predstavil bok po boku svojich najmilovanejších dievčat – priateľky Beáty a ich troch detí. ,,Trochu tajomné, ale toto sme my. Rodinka,” Šmahel okomentoval farbami zaliatu snímku, kde si spoločne s príbuznými užíva pravú, láskou naplnenú pohodu na čerstvom vzduchu.

Martin šmahel rodina

Zdroj|Foto: Instagram/Martinsmahel