Počas svojho účinkovania na Farme Stanka Klčová pobalamutila hlavy hneď 3 mužom. Po odchode Miroslava Pajtáša sa po jej boku čoraz viac objavoval Dávid Horák a nie jeden človek si mohol myslieť, že to dvojici bude fungovať aj po ukončení reality šou. 

Mladý Komárčan na statku svoje sympatie k atraktívnej blondínke neskrýval a ich vzťah sa snažil prehlbovať. Avšak neskôr sa rozhodol, že o jej srdce už viac bojovať nechce a cestu uvoľnil Petrovi.

stana a david

S odstupom času sa Dávid k 24-ročnej kráske vyjadril, no prezradil, že má už v hľadáčiku inú ženu. ,,Stanka sa mi tiež páčila veľmi ako osoba. Rozumeli sme si, smiali sme sa, je pekná, samozrejme. Potom tam boli také menšie nezhody, čo sa mi veľmi nepáčilo. Napríklad, keď sme si trošku vypili, ona je taká, že si nedá ani glg vína… Ona sa akože baví aj bez toho alkoholu, ale ja by som potreboval priateľku, ktorá by si dala so mnou pohár vína k filmu večer,“ uviedol v talkšou Kauzičky z Farmičky.

,,S Dávidom sme kamoši. Je to mladý a slobodný človek, má právo rozhodovať sa, ako chce a cíti on,“ napísala zasa na svoj Instagram zákaznícka advokátka, a to na margo Dávida a jeho bozkov s Patríciou Šimanovou.

Teraz sa stal tmavovlasý fešák hosťom víťaza Farmy v jeho youtube-ovej relácii MESUT SHOW, kde aj na vzdory Stankinmu tvrdeniu, že sú kamarátmi, prezradil prekvapujúcu informáciu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,S Paťou sme si máličko písali, so Stankou už dávno nie, s Mirom sme si trošku písali… So Stankou teraz žiadny kontakt,“ povedal Dávid otvorene.

Zdroj: YouTube – MESUT | Foto: TV Markíza, Instagram/farma.markiza/iamsatanka