Pri prezeraní fotografií Joleen Diaz by ste si zrejme mysleli, že je pred vami dvadsaťročná kočka. V tom prípade by ale brunetkino dieťa muselo byť ešte maličké, a to veru nie je. Američankina dcéra má totiž 20 rokov! Ako je to možné?

Usmievavá učiteľka, do ktorej musia byť dozaista zaľúbení všetci žiaci, je slobodná mamina a s Meilani žije roky sama. Aj preto majú dievčatá výborný vzťah a trávia spolu mnoho voľného času. Všade, kde sa ale 43-ročná Joleen Diaz objaví a povie svoj vek, spôsobuje rozruch – vyzerá totiž ako rovesníčka o 23 rokov mladšej ratolesti. Je tak vysoko pravdepodobné, že keby ste krásky stretli, ani by ste nevedeli rozlúštiť, ktorá z nich je vlastne mama a ktorá dcéra.

Joleen vraj mladistvý vzhľad zdedila po mame, avšak určite sa pod ním podpísal aj fakt, že neholduje prílišnému pitiu alkoholu, rada odpočíva a konzumuje vyváženú stravu. Samozrejme, ale kladie veľký dôraz na pleť, o ktorú sa stará od 12-tich rokov. Okrem toho, že si ju tmavovláska podľa svojich slov každé ráno a pred spaním starostlivo umyje, nezabúda na kvalitnú kozmetiku vrátane opaľovacieho krému. Nakoľko žije v slnkom zaliatej Kalifornii, prípravkom sa natiera denne.

Joleen Diaz

Joleen Diaz a dcérou

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram/joleendiaz