Pred pár dňami sa v Amerike konala svetová premiéra dlho očakávanej rozprávky Ľadové kráľovstvo 2. Na svoje si prišli nielen menšie dievčatká obdivujúce zbožňované sestry Elsu a Annu, ale i množstvo dospelákov, keďže silný príbeh dokázal zaujať ľudí v rôznych vekových kategóriách. Neprehliadnuteľnými hviezdami na prestížnej udalosti sa stali Selena Gomez spolu so 6 ročnou sestričkou – keď slečny uvidíte pokope, rozbúchajú sa vám srdiečka.

Očarujúca speváčka má za sebou neľahké detstvo, keďže sa v útlom veku musela vyrovnávať s rozvodom milovaných rodičov. Obidvaja odlúčení partneri si po čase znovu založili rodiny, takže Selena sa dnes môže pochváliť dvomi mladšími súrodencami.

Selena Gomez

Jedným z dievčat je i 6-ročná Gracie Elliot Teefey, s ktorou má tmavovláska mimoriadne silný vzťah. O vydarenom sesterskom pute svedčí aj nedávny počin známej krásky – tá na veľkolepé uvedenie filmu neváhala seba i nadšenú slečinku navliecť do pompéznych rozprávkových kostýmov, výborne dolaďujúcich atmosféru na červenom koberci.

“Dúfam, že teraz som už oficiálne tou najlepšou veľkou sestrou,” Selena neskrývala dojatie a radosť z toho, že natešenej plavovláske jednoznačne vykúzlila nezabudnuteľný zážitok. Tisíce ľudí s láskou sledovali roztomilú dvojicu, meniacu sa na najkrajšie živé princezničky, aké sa len do kina mohli dostaviť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Selena Gomez sestra

Selena Gomez a Gracie – video

Zdroj: Instagram/selenagomez | Foto: Instagram/selenagomez, YouTube