Oči sú oknom do duše. Čím uprenejší a otvorenejší pohľad máte, tým ťažšie naň zabudne nejedno mužské srdce. K perfektnej Femme Fatale totiž nepochybne patrí a dosiahnuť ho vôbec nie je ťažké. O rady, ako na to, sa s vami tentokrát podelila americká kozmetička Ashleigh Ciucci. Po ich vyskúšaní si budete musieť zvykať na pravidelné komplimenty, ktoré váš oslnivý look obdrží. V hlavnej úlohe – veľké okále!

 

1. Maskara potrebuje stratégiu

Po prvej vrstve aplikujte tú ďalšiu už len na mihalnice vonkajšieho kútika. Ihneď budú pôsobiť viac zdvihnuté a otvorené.

2. Dodajte šmrnc viečkam

Podobne ako highlighter potrebujú lícne kosti, rovnako sú na tom aj viečka. Trošku trblietok do stredu a je to. Nepotrebujete ovládať žiadne náročné kontúrovacie techniky, iba použiť trblietavý tieň a zázrak je na svete.

ako dosiahnut velke oci

3. Pomôžte bielej byť ešte belšou

Do ruky si vezmite ceruzku na oči v nude alebo krémovom odtieni. Následne ňou olemujte vnútorný okraj spodného viečka až smerom k nosu. Pomôže to vyniknúť bielej časti očí a zakryje prípadné začervenania.

4. Chce to ten správny tvar!

Nezabudnite, že obočie kladie dôraz na celý výsledný vzhľad tváre. Ako radí Ciucii, perfektný oblúk odhalí viac pokožky, čím vznikne dojem, že oči sú opäť o čosi väčšie.

ako upravit obocie

5. Podčiarknite dokonalosť

Ak vynecháte tento krok, je to akoby ste si obliekli brutálne se*y šaty a celé to zabili obyčajnými papučami. Posledná rada spočíva v zosvetlení kože tesne pod obočím a vnútorneho očného kútika. Hotovo!

ako zvyraznit obocie

ako dosiahnut velke oci

ako dosiahnut velke oci

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: Instagram, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.