Kto z vás vo svojom detstve nemiloval kreslené rozprávky, v ktorých si zvieratá robili navzájom zle? Kým vy ste vyrástli do krásy, detskí hrdinovia, akoby zastavili čas a bavia ďalšie a ďalšie generácie. Ako by však vyzerali, keby reálne vyrastali spolu s vami?

Pamätáte si ešte na prefíkaného cestného bežca, ktorý vydával zvuk ,,gmig gmig” a s výbušninami ho naháňal nešťastný kojot? Reálne by dnes oslávili už 66 rokov! Oproti ostatným postavičkám sú však stále teenageri. Čo myslíte, ohromila by vás ešte preplastikovaná Minnie Mouse s Mickeym (87), ktorí patrili medzi priekopníkov animovaného filmu? Tento počin z dielne Walta Disneyho má dokonca svoju vlastnú hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy od roku 1978! Aj keď sa už mnohé z týchto rozprávok nevyrábajú, navždy ostanú klasikou, na ktorej sa bude smiať každé dieťa. Koho ste  mali najradšej vy? :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)