Najslávnejšou postavou nestarnúcej herečky Jennifer Aniston zostane zrejme navždy Rachel Greenová zo seriálu Priatelia. Časopis Cosmopolitan, ktorý je mimochodom v seriáli párkrát spomenutý ženským osadenstvom, priniesol zaujímavý a vtipný pohľad na to, ako by to vyzeralo, keby mala Rachel Greenová počas natáčania tohto seriálu Instagram. :) 

Rachel Greenová, ktorá bola odmalička obletovaná zástupmi chlapcov a rozmaznávaná svojími bohatými rodičmi, je jednou z ústredných postáv legendárneho sitcomu Priatelia. Neskôr absolvovala plastickú operáciu nosa a mala sa vydávať, no napokon spred oltára utiekla a zakotvila u svojej kamarátky z detstva, ktorou bola Monica Gellerová. Práve vďaka Monice a jej priateľom sa z Rachel postupne stávala dospelá samostatná žena, ktorá si získala srdcia miliónov divákov po celom svete. A ako by to vyzeralo, keby mala Rachel Greenová počas natáčania seriálu Priatelia svoj profil na Instagrame? :)

Rachel sa chváli svojím kariérnym postupom

Rachel sa teší, že sa stane asistentkou nákupu a bude mať svoju vlastnú kanceláriu.

Rachel Green Instagram

Rachel sa konečne zmierila s tým, že má 30

Rachel sa po menšom citovom rozpoložení predsa len zmierila s tým, že má 30 rokov a poďakovala sa svojím priateľom za to, že boli pri nej.

Rachel Green Instagram

Rachel blahoželá svojmu otcovi ku Dňu otcov

Rachel zverejnila fotku svojho otca z roku 1980 a poďakovala sa mu za všetko, čo ju kedy naučil. V komentároch však vznikol menší konflikt, pretože Rachelin otec Doctor Green pripomenul Rossovi, že on nie je skutočný doktor. :)

Rachel Green Instagram

Rachel sa pochváli, že je zamilovaná do Rossa

Rachel zverejnila fotku s Rossom a už je všetkým jasné, že sú spolu. Phoebe komentovala túto fotku s otázkou: ,,Prečo tu nie je emotikon raka?”

Rachel Green Instagram

Rachel sa cíti výborne aj napriek svojim nedostatkom

Rachel sa so svojími followers podelila o fakt, že do torty, ktorú robila na Vďakyvzdanie, vôbec nemalo ísť mäso. Napriek tomu sa však Rachel cíti šťastná a spokojná. Monica v komentári nezabudla dodať, že Joey tortu celú zjedol. :)

Rachel Green Instagram

Rachel je šťastná zo svadby svojich najlepších priateľov

Rachel sa podelila s pocitmi, že je šťastná za svadby svojich dvoch najlepších priateľov. Chandler v komentári podpichol Rossa, že je pre neho táto fotka zrejme inšpiráciou na štvrtú svadbu, na čo Ross hrdo zareagoval, že nebyť jeho svadby v Londýne, jeho najlepší priateľ a jeho sestra by sa nikdy nedali dokopy. Phoebe zrušila všetky ďalšie podpichovačky, pretože podľa nej by sa o Londýne nemali baviť. Ona totiž vtedy na Rossovej svadbe chýbala, nakoľko čakala bratove trojčatá.

Rachel Green Instagram

Rachel pridala na Instagram prvú fotku svojej dcéry

Rachel pridala na Instagram prvú fotografiu svojej dcéry Emmy s krásnym popisom, že mama a ocko ju veľmi ľúbia. Ross pod komentár napísal: ,,Nezáleží na tom, čo maminka hovorí. Vtedy sme spolu nechodili!”

Rachel Green Instagram

Rachel zaželala sestre šťastný deň súrodencov

Rachel označila svoju sestru Amy s tým, že jej ona a Emma prajú šťastný deň súrodencov. Amy nevedela, kto je Emma, no keď jej Ross pripomenul, že je to jej neter, tak si spomenula, že ide o malú ,,Emmet”. Pre zmenu však Amy nevedela ani to, kto je Ross.

Rachel Green Instagram

Rachel pridala fotku svojho babinca v svadobných šatách

Rachel pridala fotku s popisom: ,,Veľký deň pre moje mužstvo.” Snímka zachytáva Rachel a jej dve najlepšie priateľky v svadobných šatách s pivom v ruke. Gunther (blond čašník z obľúbenej kaviarne) bol na chvíľu v strese, že sa Rachel skutočne vydala, ale Monica ho schladila a vrátila do reality.

Rachel Green Instagram

Rachel pridala spomienkovú foto z maturitného plesu

Rachel pridala spomienkovú fotku zo svojho maturitného plesu. Popis fotky oznamuje, že jej Monika majonézou zašpinila šaty a hashtag sa pýta: Kde je Chip? V komentároch sa Joey pýta, aký druh sendviča to má Monica v rukách. :)

Rachel Green Instagram

Foto: Cosmopolitan.com, NBC | Katja Cho, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)