Hovorí sa, že každá žena je krásna, avšak ako sa zdá, kontroverzná playmate Zuzana Plačková má na vec úplne odlišný názor. Po zverejnení fotografie s popiskom, v ktorom sa vyjadruje k tomu, po čom muži túžia, sa na ňu zniesla vlna ostrej kritiky. Ako Zuzana tvrdí, nie každý muž chce mať pri sebe ženu, ktorá bude vyzerať ako obrátený mop!

Kto by nepoznal Zuzanu Plačkovú? Prostoreká hviezdička z reality šou Hotel Paradise opäť zamútila vody sociálnych sietí, keď zverejnila svoj názor o tom, ako by mala vyzerať, resp. starať sa o seba žena: ,,Sú 3 veci, ktoré si na žene všimnem ako prvé! 1. Dokonalosť obočia 2. Dĺžku mihalníc 3. Veľkost pier. Nech si hovorí kto chce, čo chce!… že je to neprirodzene umelé a neviem aké, ale žena sa má o seba starať, aby vyzerala dobre. Nie kazdý muž chce mat pri sebe ženu, ktorá bude vyzerať jak obratený mop!”

zuzaaPo zverejnení statusu sa na playmate oborili desiatky fanúšikov, ktorí sú názoru, že žena nepotrebuje nánosy umeliny a make-upu, aby bola pre muža príťažlivá:

  • ,,Tak si to napísala veľmi zle, ja sa o seba starám, ale nemám ani dokonalé obočie, ani veľké pery a ani umelé mihalnice (aj keď všetci si myslia že áno) a nemyslím si, že vyzerám ako mop, alebo že by ma manžel mal opustiť pre nejaký duckface…”
  • ,,Zuza, však sa pozri na seba pred pár rokmi si bola tiež ako prevrátený mop…a zamysli sa nad tým, že niektorí ľudia nemajú poriadne čo jesť a nie vyhadzovať stovky alebo tisíce eur na prerábky ako ty…”
  • ,,Prevrátený mop? S týmto názorom teda určite nesúhlasím… Každý vyzerá podľa svojich možnosti… v živote sú dôležitejšie veci, ako stáť celý deň pred zrkadlom, pol dňa v kaderku atď… nie každý na to má čas a peniaze… Ani ja nemám napustenú hubu, vejáre na očiach, obočko ako z časáku, ale žijem si podľa svojich možností a som spokojná! A tiež Zuzka rozmýšľaj nad tým, či budeš aj v päťdesiatke hádzať takéto myšlienky do éteru… Možno budeš už aj ty ako obrátený mop…”
  • Načo rýpeš do osieho hniezda.. Keď ty máš od dokonalosti hoooodne ďaleko. A aj keby si mala neviem aké úžasné mihalnice a obočie, nikdy nebudeš pekná, lebo pekná tvár závisí aj od čŕt, nosa atď a ty pripomínaš akurát tak transvestitu, obyčajný ženský nepodarok.”
  • ,,Je pekné, keď sa o seba ženy starajú, som úplne zato, ale že teraz nemám 3D mihalnice a veľké pery, tak som jak mop, to je aj na mňa moc. Každá žena je iná a hlavne, nie každá sa chce podobať na 300 ďalších rovnakých bábik… Niektoré po tom túžia, tak nech sú spokojné, ide fakt len o to, či sa tak človek cíti dobre… Lebo keby tieto 3 veci boli zárukou úspešného vzťahu, to by bolo veľmi jednoduché.”
  • To, že vyzeráš ako umelá dorobená bezmozgová barbina neznamená, že tvoj muž za inou nepojde. Ale je sranda vidieť tvoj pohľad na vec, alebo to je len klasický prípad, kedy žena, ktorá až tak krásy a múdrosti nadelenej nemala, preto si to kompenzuje aspoô spravenými kozami, zubami, perami, nosom, mihalnicami atď atď… Keď už ten intelekt nekúpiš, čo? Ale však sú muži, ktorým stačí aj to.”

Ako však Zuzana neskôr uviedla v komentároch na správnu mieru, v statuse vyjadrila názor, ktorý zastáva sama za seba: ,,Veľa z vás zle pochopila, čo som tým myslela! Nehovorím o tom, aby ste boli umelé alebo teraz všetky si dali robiť pery! Ide o to, že žena by sa mala starať o seba! A to som ja za seba povedala, čo sa mi páči na ženách!” Čo si o tom myslíte vy? Ste zástancom dlhých mihalníc či skôr mopového vzhľadu? :)