Horoskopy a znamenia možno nie sú úplne najspoľahlivejším sprievodcom života, ale keď si prečítate tento prehľad, minimálne sa pobavíte. A niektoré znamenia sú opísané až nepríjemne pravdivo.

 

Baran (21. 3. – 20. 4.)

S chlapmi v znamení barana zažijete kopec zábavy, ale aj vzrušenia. Vraj sa s nimi môžete milovať i celú noc a nikdy nebudete mať dosť. Mali by ste si teda užiť barana aspoň raz za život, ak si ho aj nenechať navždy. Vaša najbližšia ,,Ladies night“ by sa teda mala niesť s tematikou: Lov na barany. :)

Býk (21. 4. – 21. 5)

Chlap býk je už podľa názvu náruživý a vášnivý. Čo je ale pre ženu menej príjemné, v posteli myslí skôr na seba a vy sa tak môžete stať len jeho nástrojom na ukojenie. Ak si pritom stihnete užiť aj vy, nemusíte mať žiadne obavy. No na plnenie tajných prianí môžete asi rovno zabudnúť. Sebecké typy v posteli navyše nie sú ideálne ani na dlhšie obdobie. Ibaže by ste sa rochnili v sebatrýzni na 50 odtieňov.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci nepreťahujú, blíženci sa milujú. Títo chlapi sú veľkí romantici, ktorí vás zasypú ružami a okolo postele rozostavajú sviečky. Večer s nimi môže byť pre vás nezabudnuteľný, no tým z vás, ktoré majú občas rady aj tvrdšie praktiky alebo zmyselnú rýchlovku, bude asi časom blíženec pripadať ako nudný rojko.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Chlap v znamení raka je tak trochu babroš. Má veľa pekných, vzletných rečí, ale skutok nikde. Majú problém uspokojiť svoju partnerku a v posteli pôsobia krehkým dojmom. Veľa sebavedomia ani akcie od nich neočakávajte. Intímne chvíle si s týmto znamením užijú asi len tie úprimne zaľúbené alebo úprimne zaplatené.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lev je živočíšnosť sama o sebe. Títo chlapi sú vášniví a dokážu vás obšťastňovať celé hodiny. O svoju partnerku sa patrične starajú aj v posteli a mohli by o tom prednášať i ostatným znameniam. Jediný problém je, že sú prelietaví a radi striedajú partnerky. Prinajhoršom teda v náručí leva prežijete zopár krásnych mesiacov a potom o ňom môžete porozprávať rakovi.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Slovo chlap a panna už z prvej nejdú príliš dokopy. Tak je tomu aj u týchto mužov v spojení s posteľnými radovánkami. Žijú vo svojom uzavretom svete so svojou pozitívnou náladou. Intímny život im veľa nehovorí, a tak je pre nich len nevyhnutným úkonom ,,raz za čas“. Oveľa radšej sa budú s partnerkou v objatí rozprávať celé hodiny, no aj keď vy by ste takýto večer zakončili vášnivou nocou, budete sa musieť uspokojiť s pusou na dobrú noc. Na líce.

chlap podla znamenia

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Chlapi váhy sú v posteli zmyselní a poriadne si to s nimi užijete. Avšak, majte na pamäti, že vo vzťahu s nerozhodnými tvormi budete vy tá, ktorá prevezme iniciatívu a opraty do svojich rúk. Rovnako budú váhať aj pri nových návrhoch či praktikách, ktoré ešte nemajú okukané. S tajnými túžbami to teda bude asi horšie, no inak sa určite nemáte na čo sťažovať.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpióny sú veľkí zvodcovia, no pozor na nich. V posteli a vo vzťahoch dajte od nich radšej ruky preč. Aj keď patria z celého zvieratníka medzi najlepších milencov, sú aj nekontrolovateľní sukničkári. Na druhej strane, ak sa do vás skutočne zaľúbia, budú vám verní po zvyšok života. A mať takého dobre výkonného škorpióna nemusíte byť až tak na škodu. :)

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

Strelci to so svojím lukom a šípom proste vedia. Aspoň to vám budú tvrdiť. Dokážu ženy poblázniť, okúzliť a opantať. Sú to majstri flirtu, no keď dôjde na lámanie chleba, zistíte, že ten je už dávno zlomený. Casanovu si budete musieť nájsť niekde inde, títo páni sa totiž síce radi hrajú na borcov, ale málokedy svoje kvality aj potvrdia.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Kozorožci sú mimoriadne tvoriví a kreatívni. Ak máte rady stále niečo nové, prekvapenia v posteli a okamžite skúšate novinky, našli ste toho pravého. Takýto chlap dokáže byť ako chameleón. Ženy, ktoré majú rady istotu a stabilitu, sa určite vydesia a skončia s prvým blížencom. Tie odvážne ale môžu cestou z práce hádať, či ich doma čaká romantická večera alebo putá a bičík.

Vodnár (21. 1. – 20. 2.)

Vodnári sú podivíni a v posteli im to veľmi nejde. Sú radi, keď majú svoje povinnosti za sebou a tým sa pre nich práca končí. Intímnosti berú ako predpísanú súčasť partnerského života. Títo chlapi sa na tajňáša uspokojujú sami, pretože to pritom nemusia na nikoho hrať a môžu si to urobiť tak, ako to majú najradšej. Ak ste sa práve rozišli s pannou, vodnára si rozhodne nehľadajte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Chlapi ryby sú tak trochu ako ženy. K tomu, aby si to s vami mohli rozdať, potrebujú city, inak môžete zabudnúť. Vášnivosť a spontánna divočina teda nie sú ich doménou. Ak si ich však získate, dokážu to v posteli extrémne precítiť a môžete si s nimi poriadne užiť. Na udobrovanie po hádke v posteli však môžete pokojne zabudnúť. Budú trucovať.