Ženy sú večne s niečím nespokojné vrátane ich zadočkov. Avšak to, čo my vidíme príliš malé alebo veľké, môže pre mužov predstavovať vzrušujúci objekt. Vedci totiž dokázali, že sa opačnému pohlaviu páčia takéto pozadia!

Keď žena prejde okolo muža, väčšinou mu zrak padne na dve časti jej tela – prsia a zadok. Samozrejme, ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí, no aj tu existujú na základe výskumov určité tvrdenia, ktoré hovoria, čo v tomto smere chlapi preferujú najviac. Pre tento prípad však dekolty dávame bokom.

Tím odborníkov z Texaskej univerzity a Bilkent Üniversitesi v tureckej Ankare ukázal mužom obrázky žien s rôznymi tvarmi driekovej chrbtice, z ktorých mali vybrať tie naj. Na základe svojich výskumov tak prišli na to, že pre chlapov vôbec nie je podstatná veľkosť kufríka. To, čo si všímajú, je totiž práve uhol medzi chrbticou v driekovej časti a zadkom – ideálny by mal mať 45,5 stupňa. V preklade – opačné pohlavie vzrušuje vypuklá riťka bez ohľadu na jej objem.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čuduj sa svet, toto zistenie má vraj korene už v praveku, kedy boli ženy s oblým zadkom vystavované menšiemu riziku zranenia chrbtice počas tehotenstva, čo znamenalo, že mohli rodiť ako čerešne.

Zdroj: utexas.edu | Foto: depositphotos.com