Celý svet prežíva Vianoce v úplne inom duchu, na aký sme už stáročia zvyknutí. Šíriaca sa pandémia úplne zmenila vnímanie dôležitosti kontaktu s najbližšími. Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky prišlo s videom, ktoré poukazuje na 3 najdôležitejšie slová týchto sviatkov. 

Umelci, režisér a ďalší nie menej dôležití ľudia z produkcie v spolupráci s ministerstvom zdravotníctva SR pripravili krátky spot s podmazom známej piesne Tri slová, ktorý ľuďom napovedá, v akom duchu by mali stráviť tohtoročné Vianoce. A hoci ide o sviatky štedrosti, netreba zabúdať aj na spolupatričnosť – jediná tá nám pomôže najbližších pred nevyspytateľným koronavírusom chrániť.

,,Spolupatričnosť sa prejavila už pri produkcii tohto spotu: ďakujeme všetkým, ktorí sa bez nároku na odmenu, alebo len s minimálnym honorárom podieľali na návrhu, produkcii a výrobe,“ píše ministerstvo zdravotníctva ku krátkej nahrávke, s ktorou sa budete stretávať nielen na televíznych obrazovkách, ale aj v rádiách.

A aká je teda odpoveď na otázku Aké sú 3 najdôležitejšie slová týchto Vianoc? Stretávame sa s ňou už dlhých 10 mesiacov – rúško, odstup, ruky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook – Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky | Foto: Facebook – Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky, pixabay.com