Instagramová kráľovná Zuzana Plačková je v očakávaní svojho vysnívaného dieťatka, ktoré uzrie svetlo sveta už o pár týždňov. Budúca mamička stihla aj tehotenské fotenie – to ju rozcítilo natoľko, že sa zamyslela nad vekom, v ktorom synčeka Diona porodí. 

Populárna podnikateľka sa preslávila vďaka svojej účasti v pikantnej reality šou Hotel Paradise. Zuzana Plačková sa zviditeľnila ako prostoreká blondínka v roku 2012. Dnes jej z nej vraj úplne iný človek.

,,Posledný rok ma naučil strašne veľa a popravde až teraz môžem povedať, že konečne som dospela a som pripravená na výchovu nášho Diona,“ píše otvorene na sociálnych sieťach potetovaná tehuľka, ktorá si v posledných mesiacoch spoločne s manželom Reném Strauszom prešla obvinením z drogovej činnosti.

,,Nevedela by som si predstaviť mať dieťa napríklad v 25-tich rokoch, pretože to zmýšľanie, a vlastne ja celá, nebolo ani z ďaleka na takej úrovni ako dnes. Dnes už viem, čo je podstata života a čo sú nepodstatné malicherné zbytočnosti, ktoré v živote nepotrebujem,“ pokračuje obľúbená influencerka, podľa ktorej žena dozrieva na dieťa až po 30-tke.

,,Keď si porovnám seba 10 rokov dozadu v Hoteli Paradise a teraz, tak to je úplné iná osoba,“ dodala v komentároch 31-ročná Zuza.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova