Minulý rok zažila slovenská i zahraničná verejnosť poriadny šok, keď sa prevalila informácia o nečakanom rozchode svetoznámeho cyklistu Petra Sagana a jeho manželky Katky. Hoci dvojica dovtedy pôsobila veľmi šťastne a harmonicky, vzájomnej láske bol odrazu koniec. Katka Saganová však istým detailom naďalej vyvoláva mnohé otázniky.

Manželstvo Saganovcov trvalo len necelé tri roky, keď sa cyklista rozhodol ohlásiť náhly rozpad vzťahu. Hoci táto správa fanúšikov mimoriadne prekvapila, podľa slov hlavných aktérov išlo o výsledok pretrvávajúcej krízy. Veľkú lásku dokonca nezachránil ani ich spoločný syn Marlon, ktorému sa však obaja rodičia aj naďalej plne venujú.

sagan

Katka sa po rozchode vybrala vlastnou cestou a spolu s otcom rozbieha rodinný biznis v oblasti biopotravín. V rámci marketingovej prezentácie sa tak objavila na nedávnom veľtrhu v nemeckom Norimbergu, kde novinárov prekvapila záhadným správaním. Športová redakcia denníka Plus Jeden Deň sa preto krásku rozhodla vyspovedať s cieľom získať aktuálne skutočnosti o jej vzťahu s Petrom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

saganova

Matka Saganovho syna však bola na konkrétne vyjadrenia skúpa a zanechala len zahmlievajúcu odpoveď. „K súkromiu sa nebudem vyjadrovať. Ľudia aj tak vidia, čo chcú vidieť a veria tomu, čomu chcú,“ vyjadrila sa sympatická mamina k téme rozpadnutého manželstva. Pozornosti zvedavých očí ale neunikol jeden veľmi podstatný detail.

Pravú ruku bývalej Saganovej ženy totiž stále zdobí veľký luxusný prsteň umiestnený na prstenníku, kde sa obvykle nosieva obrúčka či snubný prsteň. Veľký drahokam spolu s vyhýbavou odpoveďou Kataríny Saganovej tak do celej kauzy okolo rozvodu prominentných manželov vnáša mimoriadne zvláštnu atmosféru, pričom skutočnú pravdu si rodičia malého Marlona stále nechávajú len pre seba.

katarina saganova
saganova

Zdroj: Sport24.pluska.sk | Foto: Instagram/katarina_sagan, petosagan