Speváčka Tina sa pravidelne prihovára poslucháčom Rádia Jemné vo večernej šou Babská jazda, kde len prednedávnom zavítala v pohodlnom voľnom oblečení. Fotografia, ktorú spomínaná stanica zverejnila na sociálnych sieťach, spustila v médiách vlnu otázok o možnom tehotenstve exotickej krásky. Dôvod bol jednoduchý – jej bruško sa akosi v poslednej dobe zaoblilo. 

Po boku dvojnásobnej mamičky sa po odlúčení s raperom Separom údajne objavil nový muž, ktorým by mal byť interpret Puerto. Táto skutočnosť v spojení so spomínanou snímkou a štýlom obliekania Martiny Kmeťovej alias Tiny na niektoré médiá zapôsobila natoľko, že sa začalo polemizovať o možnosti speváčkinho tretieho tehotenstva.

Ani fanúšikom autorky hitu Čo ak to nedalo a hneď, ako rodáčka z východného Slovenska sledovateľom poskytla možnosť na otázky, prišla aj téma ďalšieho bábätka. ,,Minule sa ma v rádiu pýtali, že aký najväčší nezmysel vyšiel o mne v médiách. Nevedela som si vtedy spomenúť. Myslím, že táto prachsprostá intriga dostane piedestál,” svojskou rečou uviedla veci na pravú mieru obľúbená speváčka.

FOTO z rádia Jemné melódie

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/tinaslovakia/radiojemne