Najviac komplikovaní, nejmenej zrozumiteľní. To sú dôvody, prečo sú ľudia narodení v tomto znamení častokrát v dôsledku neporozumenia okolia odsudzovaní. Avšak ako partneri sú mimoriadne oddaní. Takže ak sa práve blíži dátum vašich narodenín, váš manžel či priateľ môže byť šťastný ako blcha, že má po svojom boku tak milujúcu polovičku.

Ženy narodené v znamení Škorpión v sebe ukrývajú osudovú tajomnosť, ktorou vedia očariť všetkých mužov. Keď z ich úst vyjde slovné spojenie „milujem ťa, v jeho osudovosti sa vraj nevyrovná žiadna iná. Napriek tomu, že Škorpiónky svojmu milovanému nerady prejavujú city na verejnosti, rady mu to kompenzujú v súkromí, kedy vedia byť veľmi náruživé.

Emócie dám narodných medzi 24. októbrom až 22. novembrom sú veľmi intenzívne. Rovnako ako dokážu vášnivo milovať, dokážu i nenávidieť. Avšak ak raz stretnú toho pravého, nebude ich zaujímať nikto iný. Sľub „až kým nás smrť nerozdelí“ berú naozaj doslovne. Preto ak spozorujú, že ich partner má bočné úmysly s inými ženami, sú nepríjemne žiarlivé. Škorpiónky neradno klamať a sklamať, dotyčnému to totiž nikdy nezabudnú.

Zdroj: horoskopy.aktuality.sk | Foto: depositphotos.com