Aj vy by ste chceli mať plnšie a zmyselné pery? Kým mnohé ženy podstupujú kvôli premene chirurgické zákroky, my vám povieme o krátkodobých metódach a trikoch, ktoré vám dopomôžu k ich jednoduchému zväčšeniu!

 

Zubná kefka

Pomocou zubnej kefky odstránite odumreté kožné bunky a zlepšíte tak celkový vzhľad pier. Okamžite uvidíte, že vyzerajú hladšie a ružovejšie. Kefka stimuluje prietok krvi do oblasti pier a vytvára dočasný opuchnutý efekt. Skúste ich začať čistiť jemne pozvoľna a odstránite tak prebytočnú starú kožu. Po takomto peelingu vždy hydratujte svoje pery pomocou balzamu.

Používajte výrazné farby a kontúru

Nosenie dramatickej červenej alebo ružovej okamžite zvýrazní vaše pery a tak vyzerajú plnšie. Tento efekt môžete ešte zvýšiť pomocou kontúrovej ceruzky. Uistite sa, že je v tom istom odtieni ako rúž, aby ste zabránili vytváraniu nelichotivých okrajov okolo pier. V prípadne záujmu o prirodzenejší vzhľad sa držte ružových alebo červených odtieňov, ktoré sú len o niekoľko odtieňov hlbšie, než vaše prirodzené  pery.

“Plumping lesk”

Tieto lesky, ktoré sa nazývajú aj “ret jed” zvyšujú krvný obeh a mierne dráždia kožu. Výsledkom je jemný dočasný opuch a začervenanie pier, ktoré vyzerajú plnšie a väčšie. Opuch je spôsobený dráždivými látkami, ktoré môžu zahŕňať škoricu, zázvor, mätu a papriku. Po použití tohto lesku môžete zaznamenať nepríjemné brnenie alebo pálenie. Tieto výrobky sú určené na vytvorenie dočasne plnších pier, ktoré majú trvajúci efekt 2-6 hodín. Dlhodobé užívanie sa neodporúča. Lesk je vhodné zvoliť iba na výnimočne a mimoriadne udalosti, ako sú svadby a večierky.

Cvičte

Videli ste už niekedy, aké veľké pery majú flautistky? Je to preto, že používajú svaly vo svojich perách počas hrania. Cvičením sa môžu vaše pery zväčšiť asi za štyri týždne. Neustále musíte opakovať odporúčané cviky tak, aby boli súčasťou vašej každodennej rutiny a už čoskoro by ste mali vidieť prvé výsledky.

Po dobu piatich sekúnd presúvajte pery zo strany na stranu, následne stlačte vaše pery. Opätovne ich presúvajte zo strany na stranu po dobu 5 sekúnd zľava i sprava. Dané opakujte 10 krát, každý deň. Cviky odporúčame robiť osamote :)

Foto: Facebook