Počasie vonku je nanič a vy už máte vyše hlavy toho nekonečného vysedávania pred telkou a pozerania tých istých filmov v repríze ako po minulé roky? Skúste niečo nové a prekvapte seba aj svojho partnera. Veď zima predsa nemusí byť len nudné obdobie strávené na sedačke s chipsami. Inšpirujte sa a pripravte si nezabudnuteľné a romantické chvíle.

 

1. Wellness pobyt

Dovolenka predsa nemusí byť len v lete a pri mori. Aj na Slovensku si je z čoho vyberať a niektoré miesta majú ,,tú pravú”, jedinečnú atmosféru práve v zimnom období. Teraz je čas si poriadne oddýchnuť od práce a relaxovať. Určite vám dobre padne skvelá masáž, sauna či jakuzzi a k tomu vychladené šampanské. Postačí len pár dní a obaja sa budete cítiť ako vymenení.

2. Všade dobre, doma najlepšie

Kde inde si vyčarujete tú správnu atmosféru ak nie doma? Horiaci oheň v krbe, zapálené sviečky, horúce víno či punč, dobrý film a krásny romantický večer sa môže začať. Verte či nie, takýto pohodový večer padne dobre vám i jemu. Stará dobrá klasika nikdy nesklame. A samozrejme, doma sa dajú robiť aj zaujímavejšie veci ako len pozeranie filmov. Napríklad v posteli. :)

3. Zimné športy

Ste akčný typ a vysedávanie doma vás vôbec neláka? Nevadí. Zbaľte si veci a šup-šup na lyžovačku. Šport vám rozprúdi krv v žilách a zima príjemne vyštípe. Verte, že sa budete cítiť minimálne o desať rokov mladší. Kto by nechcel takúto jednoduchú omladzovaciu kúru?

4. Kúpalisko

Skvelý nápad ako si zaspomínať, čo na lete milujete, aj keď je ešte na míle ďaleko. Zaplávať si a poriadne sa vyblázniť na šialených toboganoch môže byť v zime ešte väčší zážitok ako v lete.

5. Staňte sa princeznou

Nasadnite do auta alebo sa odvezte vlakom k najbližšiemu hradu a urobte si príjemnú prechádzku v jeho okolí. A možno vám dá partner pocítiť, že ste jeho skutočná princezná.

6. Cestujte

Keďže momentálne nie je hlavná letná sezóna, letenky do rôznych destinácií nájdete vo výrazných zľavách. Čo by ste povedali na víkendový pobyt v nejakej európskej metropole či týždeň v exotickej krajine? Jednoznačne áno, všakže? :)

Foto: infowoolf.com