Presne 2. marca 2018 sa dočkal svojej premiéry seriál Milenky, natočený podľa adaptácie britského formátu Mistresses. Jeho štyri hlavné hrdinky si okamžite zamilovali takmer všetky Slovenky, ktoré každý piatok so zatajeným dychom sledovali ich príbehy. Tomu je však koniec.

Táňa Pauhofová, Antónia Líšková, Gabika Marcinková a Zuzana Norisová vstupovali prostrednítcvom televíznych obrazoviek do našich obývačiek každý piatok. Spolu s nimi sme sa dve série nielen smiali, ale aj plakali. Posledná časť druhej série bola ale, bohužiaľ, naozaj posledná. Napriek tomu, že osudy Zuzany, Miši, Sandry a Kristíny ostali otvorené, ďalšie natáčanie vraj už prebiehať nebude.

“ĎAKUJEME. Tešíme sa, že ste tento seriál prijali s rovnakou láskou a nadšením, s akým sme ho pre vás robili. S Markízou sme sa na žiadnej ďalšej spolupráci nedohodli, ale pripravujeme pre vás nový pôvodný celovečerný film do kín. Ak nám dôverujete, dajte nám lajk a držte nám palce,” stojí na oficiálnom instagramovom profile obľúbeného seriálu. Pod príspevkom sa začalo kopiť množtsvo komentárov, v ktorých diváčky vyjadrujú svoju nespokojnosť. Podľa ich slov prišiel konečne na Slovensko normálny seriál, a preto nechápu, prečo s ním Markíza sekla.

Správu o skončení Mileniek potvrdil aj zákulisný zdroj: ,,Producentka seriálu Adriana Kronerová natočila iba dve série schválne. Taká bola aj dohoda s Markízou. Hlavný dôvod je ten, že v originálnej verzii Mistresses už v tretej sérii začína dochádzať k únosom a k dosť nezmyselným zápletkám, čomu sa televízia chcela vyhnúť. A tak sa rozhodli, že to stopnú v tom najlepšom a zbytočne to nebudú ďalej hrotiť,píše pluska.sk. Nám tak neostáva nič iné, než sa s touto smutnou informáciou zmieriť.

Zdroj: Instagram, pluska.sk | Foto: Instagram, markiza.sk