My ženy milujeme brázdenie po obchodoch, kedy sa môžeme kochať pekným oblečením, skúšať si ho a v ideálnom prípade aj kúpiť. Viaceré dámy však pri tejto aktivite akosi zabúdajú na slušnosť, načo vo svojom príspevku upozornila vedúca jedného z väčších obchodov.

Hneď v úvode statusu, ktorý uverejnila facebookova stránka Nekŕmte nás odpadom, jeho autorka o sebe prezradila, že síce pracuje ako vedúca predajne, no je rovnaká ľudská bytosť ako všetky zákazníčky. ,,To, čo si dokazujete denno-denne, ako sa správate k predavačkam, je už nenormálne. Chcem povedať, že mám VŠ, ako aj polka našich zamestnancov a keď si myslíte, že ste niečo viac, lebo pracujete v kancli a chcete sa povyšovať, tak ste na zlej adrese. Mám tie najslušnejšie a najmilšie kolegyne a toto si nezaslúži nikto,” arogantným ženám sa prihovára nahnevaná Slovenka. Podľa nej dokonca až 90 % ľudí nevie povedať prosím či ďakujem.

,,To ako v priebehu 5 min dokáže 1 zákazník rozbombardovať stoly, ktoré niekto upratoval hodiny, nevadí nikomu. Môj otec mi vždy hovoril, neber to do ruky, keď to nevieš vrátiť, ako to bolo. To bolo ale dávno, teraz rodičia svojim deťom nepovedia nič, čakajú, že ich vychovám ja! Keď im poviem, že figurína nie je na hranie! Akože vážne?! Po prvé figurína stojí nejaké peniaze a keď ju rozbijete, zlomíte prsty, aj ju zaplatíte. Po druhé, keď si ublížite, nie je to môj problém, figurína tam len stála. Keď kričíte na maličké deti, že sa nevedia správať, deti máte brať na detské ihrisko, nie do obchodu a naučiť sa ich správať musíte vy svojím príkladom. To, že ich ignorujete, im dávate len priestor byť deťmi,” pokračuje rozhorčená vedúca.

,,Oblečenie nechávate všade, dámske podprsenky medzi pánskymi kraťasami, po zemi, naruby, odtrhnuté etikety, špinavé od make-upu, krvi, jedla, už som videla aj ako stojíte na tričku v kabínke, aby ste nestáli na zemi. Čo keď aj to tričko, čo si práve skúšate, mal niekto na zemi? Potom ešte pýtate nový kus, ktorý neuzrel svetlo sveta. Úprimne zamysleli ste sa niekedy, že to robí vizitku Vám, nie nám ako vyzerá predajňa po hodine od otvorenia?” pýta sa zamestnankyňa neznámeho obchodu. Svoje si povedala aj ohľadom vrátenia oblečenia, ktorého majiteľka sa tvári, že ho nikdy nenosila.

,,Keby nemusíme 80% času upratovať bordel po vás, mohli by sme vám venovať 100% času a poradiť vám, čo sa vám hodí. Máme na to školenia, mne sa stačí len pozrieť a viem trafiť vašu veľkosť (najmä nohavíc) a tým vám ušetrím čas a aj sebe pri upratovaní. Ďalšia vec, každý máme inú postavu, iné preferencie a je dôležité si vybrať vhodné oblečenie. Aj na to sme tu my. Potom, keď ste zle oblečené, máte komplexy, nepáčite sa samé sebe a nepriťahujete svojho partnera a prídete sa “odbaviť” do obchodu a vybiť si nervy na predavačke aj tým, že necháte bordel, alebo ste drzé. Mne to pripadá, že ženy sa menia na sliepky a majú potrebu hrabať a preto po sebe nechávajú taký bordel. Ale myslíte na to, čo do vesmíru pošlete, vesmír vám pošle naspäť,” neznáma ukončila dlhý príspevok, po ktorom sa snáď nad svojím nemiestnym správaním voči predavačkám mnohé z nás zamyslia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom | Foto: Pixabay (ilustračné)