Presne minulý rok o takomto čase ovládol všetky kiná po celom svete filmový trhák A Star Is Born, v slovenskom preklade Zrodila sa hviezda. Diváci ostali najviac unesení z hereckého výkonu speváckej divy Lady Gaga, ktorá si snímkou ešte viac rozšírila svoju fanúšikovskú základňu. Ak sa do nej radíte i vy, máme pre vás dobrú správu!

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, do roku 2018 vnímal svet najmä ako speváčku, a to aj napriek tomu, že si dovtedy zahrala vo viacerých filmoch, napríklad Machete zabíja či Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil.

Lady Gaga

Romantická dráma Zrodila sa hviezda sa tak pre známu Američanku stala prelomová. Až vďaka nej mnohí zistili, že sa v Gage skrýva okrem speváckeho aj talent herecký, ktorý sa najnovšie rozhodol uchopiť britský filmár Ridley Scott. 33-ročná umelkyňa sa totiž objaví v pripravovanej novinke o vražde Maurizia Gucciho, a teda vnuka podnikateľa a módneho návrhára Guccia Gucciho.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Držiteľka množstva prestížnych ocenení by sa mala zhostiť úlohy Patrizie Reggiani – exmanželky Maurizia, ktorá bola odsúdená za objednávku vraždy niekdajšieho šéfa módneho domu Gucci. O tento flek sa vraj dokonca pred rokmi uchádzala legendárna Angelina Jolie. Ako sa však zdá, tvorcom sa napokon viac pozdávala práve jedna z aktuálne najúspešnejších tvárí filmového a hudobného neba.

Zdroj: bbc.com | Foto: Instagram/ladygaga, Twitter